netPocket

Cashback na Zalando Lounge

Współpracująca z nami sieć sprzedażowa Zalando Lounge, od której możesz otrzymać cash back za zakupy, to nie do końca standardowa platforma sprzedażowa. Co ją wyróżnia? Kluczową rolą serwisu jest oferowanie wysokojakościowego i renomowanego asortymentu w promocyjnych cenach, dlatego też oferta sklepu nie jest stała, a dynamicznie się zmienia. U nas możesz z niej skorzystać na jeszcze atrakcyjniejszych warunkach!

Cash back od Zalando Lounge – postaw na efektywne oszczędzanie

Największą popularnością portal cieszy się wśród osób, które uwielbiają korzystać z promocji i dbają o domowy budżet, ale bez rezygnowania z dobrej odzieży męskiej i damskiej, akcesoriów, obuwia czy biżuterii. Zakupowy klub codziennie oferuje swoim członkom mnóstwo promocji, jednak proponowane przez sklep ceny mogą ulec jeszcze większemu obniżeniu. To możliwe z Net-Pocket i naszą usługą, w ramach której od Zalando Lounge uzyskasz cash back do 8,4% na pierwsze zakupy oraz zwrot do 4,2% środków za kolejną transakcję zrealizowaną za pośrednictwem naszej platformy. Brzmi dobrze, prawda? Załóż konto i przekonaj się, że warto!

Jak korzystać z Net Pocket i zyskać cash back na Zalando Lounge?

Jedni preferują zakupy przez przeglądarkę internetową, inni z kolei przeglądają asortyment sklepów przez telefon komórkowy, na przykład podczas podróży, na przystanku czy w trakcie przerw w pracy. Wiemy o tym doskonale, dlatego z naszego serwisu można korzystać na komputerze, a także na smartfonie. W pierwszym przypadku należy się zarejestrować, podając podstawowe dane – dzięki temu powstanie Twoje osobiste konto, na które Zalando Lounge będzie mogło zwrócić cash back.Osobom ceniącym wygodę polecamy naszą wtyczkę do przeglądarki, która ułatwia realizowanie zakupów i wspomaga wyszukiwanie najkorzystniejszych okazji – zarówno oferowanych przez sklepy, jak i tych stricte cashbackowych. Jeżeli natomiast interesuje Cię aplikacja mobilna, pobierz ją z Google Play lub App Store, a następnie wyszukaj Zalando Lounge. Zaczekaj, aż przeniesiesz się na stronę klubu i kup preferowane produkty. To wszystko! Cash back wróci do Ciebie automatycznie niedługo po sfinalizowaniu transakcji.

Nowatorski pomysł na cash back od Zalando Lounge

Oferujemy możliwość uzyskania cash backu od Zalando Lounge i wielu innych sklepów – współpracuje z nami już przeszło 1200 firm. Jesteśmy jednak czymś więcej niż kolejnym standardowym serwisem pozwalającym na odzyskiwanie części wydanych środków. Owszem, dzięki nam oszczędzasz pieniądze i możesz wykorzystywać je podczas realizowania kolejnych transakcji, ale proponujemy dodatkowe, innowacyjne rozwiązanie.

Otóż dajemy Ci możliwość wypłaty oszczędności na zintegrowane z elektronicznym rachunkiem konto bankowe. Dodatkowo pozwalamy na wygodne wspieranie twórców internetowych oraz organizacji charytatywnych biorących udział w naszym projekcie. To doskonała propozycja dla osób, które chcą przekazywać donacje na szczytne cele czy doceniać wartościowych blogerów bez konieczności rejestrowaniasię na platformach typu Patronite, wypełniania formularzy czy regularnego realizowania przelewów. Zyskaj cash back od Zalando Lounge i zacznij oszczędzać!

Informacje i warunki

Czas oczekiwania na naliczenie cashbacku z zakupów może potrwać do 72 godzin. Wyłączenie AdBlocka i innych wtyczek ułatwia prawidłowe naliczenie cashbacku. Sklep rozlicza się z kwoty netto i bez kosztów dostawy. Jednoczesne korzystanie z kilku programów cashbackowych lub kuponów może spowodować utratę cashbacku.

Zasady naliczania cashbacku

8,4%Pierwsze zakupy na Zalando Lounge
4,2%Ponowne zakupy na Zalando Lounge
Cashbackdo8.4%
netPocket

Podobne sklepy z cashbackiem

Oszczędzaj na zakupach nawet do 20%!

Cashback na Zalando Lounge

Zalando Lounge posiada już 15 milionów zarejestrowanch członków. Dołącz do ich grona, zrób zakupy z Net-Pocket i odbierz swój cashback!

rate