netPocket

Cashback na Answear

Zakupy w serwisie Answear z częściowym zwrotem gotówki? Propozycja brzmi atrakcyjnie, a dzięki Net-Pocket znajduje się na wyciągnięcie ręki! Jesteśmy serwisem współpracującym obecnie z ponad tysiącem sklepów i za zakupy w nich oferujemy Ci cash back. Odzieżowa marka jest jedną z kooperujących z nami platform i proponuje klientom zwroty nawet do 2,8%. Chcesz zacząć oszczędzać razem z nami? Sprawdź, jak zacząć!

Cash back i zakupy w sklepie internetowym Answear

Działająca w Polsce od 2011 roku platforma sprzedażowa Answear to jeden z największych graczy w naszym kraju, jeśli chodzi o detaliczny handel odzieżą i rozmaitymi akcesoriami modowymi. Zakupy przez Internet w serwisie online stały się bardzo popularne z dwóch względów. Otóż transakcje w sieci są proste i wygodne, a sprzedawcy oferują klientom niezwykle szeroki wybór produktów. Moda męska, damska i dziecięca oraz mnóstwo artykułów renomowanych marek, takich jak Calvin Klein, Swarovski, Mango oraz Adidas oraz Nike, jest do kupienia na Answear. Za Net-Pocket przemawia także trzeci powód – robiąc standardowe zakupy, możesz zacząć oszczędzać. Za każdą zamówioną sukienkę, jeansy czy buty na Twoje konto jest przesyłany cash back, dzięki czemu nabywanie nowych ubrań i gadżetów staje się tańsze i jeszczeprzyjemniejsze.

Jak kupować w Answear, żeby otrzymać cash back?

Decyzja o oszczędzaniu z Net-Pocket już podjęta? Świetnie – czas wykonać kilka prostych kroków, żeby otrzymać pierwszy cash back za zakupy w sklepie Answear! Aby część wydanej gotówki mogła wracać na Twój rachunek, niezbędne jest utworzenie konta. Możesz zrobić to z wykorzystaniem posiadanych już profiliw serwisach Google, Facebook lub Apple ID bądź zarejestrować się w tradycyjny sposób przez adres pocztowy. Następnie polecamy zainstalowanie naszej wtyczki do przeglądarki internetowej, dzięki której można błyskawicznie odnajdywać najkorzystniejsze oferty, a więc cieszyć się największym możliwym cash backiem. W celu rozpoczęcia zakupów wejdź na naszą stronę internetową, wybierz Answear i zaczekaj na automatyczne przeniesienie na stronę sklepu. Lubisz przeglądać oferty w autobusie czy podczas przerwy w pracy? W takim razie koniecznie wypróbuj naszą aplikację na smartfon, dzięki której nabędziesz preferowane produkty i otrzymasz zwrot środków w jeszcze wygodniejszy sposób.

Cash back z Answear – wypłać, wydaj lub wesprzyj twórcę

Jeśli często robisz zakupy w serwisie Answear, odzyskiwany cash back z pewnością szybko zamieni się w pokaźniejszą sumę. Co z nią zrobić? Masz trzy możliwości:

•wypłać zgromadzone oszczędności,

• wykorzystaj środki podczas kolejnych zakupów,

• wesprzyj finansowo wybranego twórcę, przekazując mu swój cash back.

O ile dwie pierwsze prawdopodobnie wydają Ci się atrakcyjne, ale dość standardowe, o tyle ta trzecia może być w pewien sposób zaskakująca. Rzeczywiście, to innowacyjne, oryginalne i niespotykane rozwiązanie stworzone z myślą o internetowych twórcach, których warto wspierać. Zacznij korzystać z naszego serwisu i zarządzaj oszczędzonymi środkami zgodnie z własnymi potrzebami!

Informacje i warunki

Czas oczekiwania na naliczenie cashbacku z zakupów może potrwać do 72 godzin. Wyłączenie AdBlocka i innych wtyczek ułatwia prawidłowe naliczenie cashbacku. Jednoczesne korzystanie z kilku programów cashbackowych lub kuponów może spowodować utratę cashbacku.

Zasady naliczania cashbacku

2,8%* Stawka dotyczy podstawowego asortymentu; pierwsze zakupy; ponowne zakupy; zakupy przez aplikację mobilną
Cashbackdo2.8%
netPocket

Podobne sklepy z cashbackiem

Oszczędzaj na zakupach nawet do 20%!

Cashback na Answear

Wybieraj na answear.com spośród ofert ponad 300 światowych oryginalnych marek! Tu znajdziesz marki premium oraz lifestyle w jednym miejscu. Nie czekaj! Korzystaj już dziś z cashback Answear.com i odzyskuj pieniądze.

rate