netPocket

Cashback na Empik

O sieci handlowej Empik oferującej szeroką gamę produktów takich jak książki, publikacje prasowe, filmy, gry, płyty muzyczne, gadżety, elementy wyposażenia i wiele więcej słyszał każdy. Założona w 1991 roku spółka jest najpopularniejszym podmiotem tego typu w Polsce. Nie każdy słyszał natomiast, jak działa cash back, a więc zwrot części środków wydawanych na zakup wybranych artykułów. Sprawdź, jak je wykorzystać i użyć naszego serwisu z myślą o oszczędzaniu!

Jak działa usługa cashback na Empik?

Zastanawiasz się, jak działa Empik cashback i skąd pochodzą zwracane pieniądze? Serwis Net-Pocket to platforma, której rolą jest pośredniczenie pomiędzy sprzedawcami a klientami. Współpracujące z nami sklepy czy portale sprzedażowe – jest ich już ponad 1200 – zwracają prowizję za zakupy, które klienci mogą wykorzystać za pośrednictwem naszej witryny. My z kolei część odzyskanych środków przekazujemy użytkownikom, co sprawia, że mogą oni w wygodny i efektywny sposób oszczędzać.

Jeżeli więc jesteś częstym gościem na stronie internetowej sklepu, zacznij odzyskiwać równowartość 3,36% wydanej kwoty. Jak to działa i jak jej użyć? To wygodny sposób na oszczędzanie podczas realizowania transakcji, które i tak musiałyby dojść do skutku. Zatem kupuj jak zwykle i bez ograniczeń, a jednocześnie ciesz się odzyskiwanymi kwotami i zarządzaj zgromadzonymi pieniędzmi z poziomu swojego konta. Zasady korzystania z serwisu Net-Pocket są przejrzyste i gwarantują bezpieczeństwo, a kwota cash backu, które można wykorzystać na konkretne grupy produktów dystrybuowanych przez Empik, znana jest od samego początku.

Cash back – sposób na oszczędzanie podczas zakupów w sieci Empik

Aby zacząć otrzymywać i użyć cash backu na Empik, załóż konto w Net-Pocket. Jak to działa? Potrwa to zaledwie chwilę, a zyskasz proste w obsłudze narzędzie, które pozwoli Ci zarządzać gromadzącymi się środkami. Zanim dowiesz się, jak wykorzystać zwrot ze sklepu, pamiętaj, że oprócz zastosowania przeglądarki wyposażonej w specjalną wtyczkę możesz zdecydować się także na zakupy za pomocą aplikacjina Androida oraz iOS. Po sfinalizowanej transakcji na Twój elektroniczny rachunek w serwisie będą spływały środki ze sklepów. Jak go użyć? Cash back możesz wykorzystać na trzy sposoby.

Jak wykorzystać cashback z sieci Empik?

Jeśli chcesz, możesz użyć zwracanych środkówponownie podczas realizowania pozostałych transakcji – zarówno w sieci Empik, jak i w setkach innych sklepów, które z nami współpracują. Oprócz tego masz możliwość podpięcia pod konto w Net-Pocket swojego rachunku bankowego i przelewania określonych kwot. Ponadto dajemy wyjątkową szansę na wygodne i darmowe finansowanie ulubionych internetowych twórców. Jak to działa? Oszczędzony cash back z Empiku możesz bowiem przekazać im bezpośrednio przez naszą platformę, wspierając ich pieniędzmi odzyskiwanymi od największych krajowych firm i sieci handlowych. Wypróbuj nasz serwis już teraz – załóż konto, zdecyduj się, aby użyć go podczas codziennych zakupów i wykorzystaj z pożytkiem dla siebie!

Informacje i warunki

Czas oczekiwania na naliczenie cashbacku z zakupów może potrwać do 72 godzin. Wyłączenie AdBlocka i innych wtyczek ułatwia prawidłowe naliczenie cashbacku. Jednoczesne korzystanie z kilku programów cashbackowych lub kuponów może spowodować utratę cashbacku.

Zasady naliczania cashbacku

3,36%* Moda, Sport, Dziecko i mama, Mama
2,89%* Motoryzacja
2,80%* Audiobooki i Ebooki, Dom i Ogród, Obcojęzyczne, Kolekcje własne, Szkolne i papiernicze, Sport \ Rolki, deskorolki, hulajnogi, Delikatesy, Przyjęcia i okazje, Zdrowie i uroda
expand
Rozwiń
Cashbackdo3.36%
netPocket

Podobne sklepy z cashbackiem

Oszczędzaj na zakupach nawet do 20%!

Cashback na Empik

Sklep Empik umożliwia Ci wybór Twoich ulubionych książek, muzyki, filmów i wiele więcej! Ty zajmij się zakuami,a my zajmiemy się tym, by nie pochłonęly one Twojego portfela. Cashback z Net-Pocket to gwarancja pozakupowego zadowolenia. Oszczędzać - z nami to takie proste!

rate