netPocket

Cashback na Adidas

Platforma oferująca zwroty środków za zakupy i serwis służący finansowaniu internetowych twórców w jednym – właśnie tak działa Net-Pocket. Proponujemy innowacyjne rozwiązania i kompleksowe usługi, dzięki którym zaczniesz otrzymywać cash back podczas zakupu produktów Adidas. Możesz wygodnie zarządzać swoimi środkami – także wspierając finansowo osoby dostarczające swoim odbiorcom wartościowe, ciekawe czy oryginalne treści w Internecie.

Kupuj produkty marki Adidas z Net Pocket i otrzymuj cash back

Jak zacząć oszczędzać? Pozwoli Ci na to cash back od marki Adidas i setek innych sieci handlowych czy marek, które zdecydowały się na współpracę z naszym serwisem. Dla Ciebiejako użytkownika przygotowaliśmy natomiast wyjątkowo kompleksowe usługi, nowoczesne rozwiązania gwarantujące wygodęobsługi Net Pocket przez przeglądarkę, na przykład praktyczną wtyczkę. Do Twojej dyspozycji pozostawiamy także aplikację na Android i iOS, więc załóż konto, żeby zrobić zakupy w Adidas i zgarnąć pierwszy cash back.

Cash back od Adidas – dlaczego opłaca się z niego korzystać?

Niemiecka marka sportowa to synonim jakości, komfortu i wytrzymałości, więc prawdopodobnie niejednokrotnie zdarzyło Ci się skorzystać z jej oferty. W naszym serwisie możesz robić normalne zakupy i przy okazji oszczędzać, bez żadnych dodatkowych zobowiązań. Oto najważniejsze korzyści.

Cash back za zakupy na stronie Adidas pozwala Ci oszczędzać na zakupach, które i tak byłyby zrobione, więc możesz odnosić korzyści bez wydawania większej ilości pieniędzy.

• Zakładając konto w Net-Pocket, kupujesz przez naszą stronę lub wtyczkę na stronie Adidas, ale i w setkach innych sklepów czy sieci handlowych, również zyskując zwrot środków.

• Wybierając nasze usługi, masz pełną kontrolę nad zgromadzonymi oszczędnościami. Wydawaj je na zakup kolejnych produktów lub wypłacaj na rachunek bankowy.

• Nasz program to wygodny sposób na wspieranie twórców – bez wydawania dodatkowych pieniędzy, tracenia czasu na rejestrację na innych platformach czy logowania do systemu bankowego.

Cash back od Adidas dla ulubionego twórcy – jak go przekazać?

Aby móc podzielić się swoimi zaoszczędzonymi środkami z wybranym twórcą, musi on, podobnie jak Ty, mieć w naszym serwisie konto. Jeżeli chcesz sprawdzić, czy dana osoba korzysta z platformy, kliknij zakładkę Wesprzyj i wykorzystaj naszą wyszukiwarkę oraz filtry zawężające pole poszukiwań. Co więcej, cash back otrzymany od Adidas możesz przekazać także organizacjom charytatywnym takim jak Polski Czerwony Krzyż, Fundacja Siepomaga czy Kundelek. Po odnalezieniu podmiotu, który chcesz zasilić finansowo, wystarczy kliknąć zlokalizowane pod nim okienko i postępować zgodnie ze wskazówkami pojawiającymi się na przejrzystym i czytelnym interfejsie.

Dzięki naszemu rozwiązaniu oszczędzisz zarówno cenny czas, jak i własne środki, a jednocześnie pomożesz potrzebującym organizacjom czy twórcom udostępniającym w sieci godne polecenia treści. Sprawdź jeszcze dzisiaj, jak działa cash back i pamiętaj, że kupując produkty Adidas, warto robić to właśnie z Net-Pocket!

Informacje i warunki

Czas oczekiwania na naliczenie cashbacku z zakupów może potrwać do 72 godzin. Wyłączenie AdBlocka i innych wtyczek ułatwia prawidłowe naliczenie cashbacku. Jednoczesne korzystanie z kilku programów cashbackowych lub kuponów może spowodować utratę cashbacku.

Zasady naliczania cashbacku

1,5%* Stawka dotyczy podstawowego asortymentu
Cashbackdo1.5%
netPocket

Podobne sklepy z cashbackiem

Oszczędzaj na zakupach nawet do 20%!

Cashback na Adidas

Sprawdź najświeższe oferty Adidas! Szeroka gama wymarzonych produktów cashback! Ciesz się rabatami. Sprawdzaj aktualne promocje.

rate