netPocket

Dobre praktyki naliczania cashback'u

 1. Zapoznaj się z warunkami sklepu
 2. Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem w jednym ze sklepów naszych partnerów, to zachęcamy do zapoznania się z warunkami. Wystarczy wybrać dany sklep z listy oraz kliknąć w jego baner. Otworzy się strona przejściowa, na której znajdziesz informacje dotyczące stawek cashback w danym sklepie. Dowiedz się ile możesz zaoszczędzić!

  goodPractice

 3. Wyłącz AdBlocka i konkurencyjne wtyczki
 4. Wyłączenie AdBlocka i innych wtyczek ułatwia prawidłowe naliczenie cashbacku. Korzystanie z kilku wtyczek jednocześnie może zakłócić pracę naszej platformy, co może skutkować zgubieniem Twojej transakcji. Na czas zakupów postaw w pełni na Net-Pocket!

  goodPractice

 5. Korzystaj z tej samej karty w przeglądarce
 6. Podczas zakupów z cashbackiem należy korzystać cały czas z tej samej karty, która została otwarta po kliknięciu na naszej stronie w ikonkę „Zacznij oszczędzać”. Zamknięcie jej przed zakończeniem zamówienia, bądź przejście do innej karty w trakcie zakupów spowoduje utratę cashbacku.

  goodPractice
  goodPractice

 7. Zainstaluj naszą wtyczkę i aplikację mobilną
 8. Chcemy, żeby zakupy na Net-Pocket były tak proste jak wyjście do sklepu po bułki :) Dlatego cały czas staramy się udoskonalać naszą wtyczkę dla przeglądarek oraz aplikację mobilną na telefony. Robiąc zakupy z wykorzystaniem wtyczki nie jest konieczne odwiedzanie strony głównej. Wystarczy aktywować cashback za pomocą przycisku „Aktywuj”, a wtyczka sama nas poinformuje o udanej aktywacji! Przypnij wtyczkę Net-pocket, przypięta wtyczka ułatwi Ci dokonywanie zakupów z cashbackiem

  goodPractice

 9. Na co jeszcze warto zwrócić uwagę podczas zakupów z Net-Pocket?
  1. Pamiętaj, aby przed zakupem zalogować się na swoje konto Net-pocket. Możesz to zrobić zarówno poprzez wtyczkę, aplikację jak i portal Net-pocket.
  2. Jeżeli brak Ci pewności czy cashback jest naliczany prawidłowo – wejdź jeszcze raz na stronę naszego partnera przez Net-Pocket.
  3. Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  4. Jeżeli często tracisz cashback na jednym, konkretnym urządzeniu bądź przeglądarce, to spróbuj z innego urządzenia/przeglądarki.
  5. Dla jak najlepszych doświadczeń rekomendujemy korzystanie z przeglądarki Google Chrome lub Mozilla Firefox w trybie incognito podczas zakupów.