netPocket

Solidarni z Ukrainą!

Przekaż swoje punkty cashback lub dokonaj wpłaty na rzecz organizacji charytatywnej wspierającej Ukrainę. Pomóż razem z nami!

enjoyCashback
Zbieraj punkty
findShop
Wybierz organizację
rateShop
Przekaż swój cashback
enjoyCashback
Pomagaj!
ZAREJESTRUJ SIĘ
ukraina

Kupuj jak zwykle, pomagaj jak nigdy!

Teraz możesz pomagać, nie obciążając domowego budżetu! Wystarczy, że będziesz systematycznie robić zakupy internetowe z użyciem Net-Pocket, a zgromadzone punkty cashback przekażesz na wybraną organizację, która dostarczy pomoc tam, gdzie jej potrzeba. Jeśli jesteś tutaj nowy, zacznij pomagać już teraz – zarejestruj się! Razem możemy więcej!

Akcja "Solidarni z Ukrainą"

Jesteś u nas pierwszy raz?

  ⦁ Zarejestruj się!

  ⦁ Zbieraj punkty cashback robiąc zakupy z użyciem Net-Pocket.

   ⦁ Podczas zakupów użyj: wtyczki, serwisu lub aplikacji mobilnej.

   ⦁ Listę sklepów znajdziesz tutaj

  ⦁ Zgromadzone punkty przekaż na wybraną organizację.

👉 Pamiętaj! Po zarejestrowaniu się, dostaniesz prezent od Net-Pocket – 3345 punktów na START. Jeśli chcesz je od razu przekazać organizacji – kliknij w przycisk „Wesprzyj” i przekaż punkty. Zostaną one zatwierdzone po spełnieniu warunków promocji.

⭐ Jeśli chciałbyś przyspieszyć proces zatwierdzania – wesprzyj organizację poprzez Paypal za min. 3345 pkt – wtedy przekazane wcześniej 3345 punktów na START od razu zostaną zatwierdzone.

Jesteś już członkiem społeczności Net-Pocket?

  ⦁ Systematycznie używaj Net-Pocket podczas zakupów, a zebrane punkty cashback przekaż na organizację klikając w przycisk „Wesprzyj”.

  ⦁ Jeśli brakuje ci punktów cashback za zakupy, a chcesz od razu wesprzeć organizacje – zakup punkty poprzez Paypal klikając w przycisk „Wesprzyj” i wybierając opcje Paypal.

Szczegóły Akcji

⦁ Akcja „Solidarni z Ukrainą” obowiązuje do odwołania.

⦁ Przekazując punkty cashback na rzecz organizacji użytkownik zrzeka się prawa do nagrody.

Organizatorem Akcji Promocyjnej jest Patronad Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Szczegółowe zasady uzyskiwania Punktów i ich wymiany na Nagrody, w tym cashback, opisane są w Regulaminie Serwisu. Czynnością Punktowaną jest nabycie towaru lub usługi Partnera za pośrednictwem jednego ze sklepów internetowych wskazanych w zakładce sklepy pod warunkiem, łącznie, (i) uiszczenia na rzecz Partnera pełnej ceny nabywanego towaru lub usługi, (ii) otrzymania przez Organizatora, za pośrednictwem Wtyczki lub Aplikacji mobilnej, potwierdzonej przez Partnera informacji o dokonaniu Czynności Punktowanej, (iii) otrzymania przez Organizatora za pośrednictwem Wtyczki lub Aplikacji mobilnej, potwierdzonej przez Partnera informacji o upływie terminu odstąpienia lub rozwiązania z jakiejkolwiek przyczyny umowy dotyczącej nabycia towaru lub usługi Partnera. Prawidłowe naliczenie Punktów wymaga w szczególności dokonania zakupu za pośrednictwem aplikacji mobilnej lub przeglądarki spełniającej Wymagania Techniczne, z zainstalowaną Wtyczką, po uprzedniej akceptacji Regulaminu. Lista sklepów on-line biorących udział w Akcji Promocyjnej może w czasie trwania Akcji Promocyjnej ulegać zmianom, jednak nie pozbawia to uprawnienia do otrzymania Punktów za transakcje dokonane, w którym dany sklep on-line pozostawał wskazany na liście dostępnej na tutaj. Niniejszy materiał stanowi przyrzeczenie publiczne Organizatora. Pozostałe treści nie objęte niniejszym przyrzeczeniem publicznym mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią przyrzeczenia ani oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.