netPocket
header
header

Program poleceniowy

Zgarniaj 100 zł za polecenie!

1
register

Zarejestruj się w Net-Pocket

Załóż swoje konto i korzystaj ze wszystkich możliwości, jakie daje Ci Net-Pocket! Jesteś użytkownikiem? To świetnie, bo zarówno dla nowych, jak i dla obecnych użytkowników przygotowaliśmy program poleceniowy, w którym zgarnąć możesz dużą kasę!

2
shopping

Polecaj i zarabiaj

Wygeneruj swój link poleceniowy i podziel się nim ze znajomymi! A może Twoje konta w mediach społecznościowych obserwuje spore grono? Idealnie! Udostępnij swój link innym i zarabiaj bez wysiłku!

3
cashback

Jak to działa?

Udostępniłeś swój link? Teraz osoby, które zarejestrowały się z niego, mogą robić codzienne zakupy z Net-Pocket. Jeśli zrobią zakupy za min. 100 zł w 3 dowolnych miesiącach w ciągu roku lub uzbierają punktów cashback – ty otrzymasz 100zł za ich aktywność! 1 aktywny użytkownik = 1 x 100 zł. Dodatkowo cyklicznie co miesiąc dostaniesz od Net-Pocket premię za polecenia o równowartości 10% cashbacku Twoich poleconych!

4
cash

Zgarniaj kasę – bez limitów!

Czy wiesz, że im więcej osób zarejestruje się i zrobi zakupy z Twojego linku, tym więcej zarobisz? Nie ma limitu na zarabianie przez polecanie!

Jak to działa?

Robisz zakupy przez Internet? Świetnie się składa, bo chcemy oddać Ci część wydanych pieniędzy! A oprócz tego - nagrodzimy każdego, kto weźmie udział w naszym programie poleceniowym! Jak to działa? Zarejestruj się na Net-Pocket i wygeneruj swój link, a każdy, kto się z niego zarejestruje i zrobi trzy zakupy za min. 100 zł w ciągu trzech dowolnych miesięcy lub uzbiera 5000 punktów cashback za zakupy, sprawi, że na Twoim koncie pojawi się dodatkowa stówka! Proste? Proste!

To nie wszystko! Nie tylko Ty zyskujesz, ale również Twój znajomy! Za rejestrację z Twojego linku dostanie, aż 20 zł na start!

Przebieg Promocji na przykładzie Kasi i Tomka
 • Tomek chciał znaleźć sposób na odzyskiwanie części pieniędzy z zakupów w Internecie. Dowiedział się o cashbacku i założył konto Net-Pocket.
 • Tomek otrzymał informację o najnowszym programie poleceniowym Net-Pocket: 100 zł za polecenie! Od razu wygenerował swój link i rozesłał wśród znajomych. Udostępnił go również na swoim koncie w mediach społecznościowych.
 • Kasia zarejestrowała się z linku Tomka i dostała od razu 20 zł na start!
 • Kasia zrobiła zakupy za 100 zł - w styczniu, lutym i marcu. Wystarczyły trzy miesiące, żeby zgarnęła porządny cashback, a Tomek? Tomek dostał od nas 100 zł za jej aktywność w Net-Pocket!

Regulamin Promocji „100 zł za polecenie”

 1. Postanowienia ogólne:
  1. Nazwa promocji: „Program poleceń – 100 zł za polecenie”.
  2. Organizatorem promocji jest spółka Patronad sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Londyńska 25, 03 921 Warszawa, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIV Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000866743, NIP 1133022863, REGON 387513455, o kapitale zakładowym 46.100 zł.
 2. Przebieg Promocji „100 zł za polecenie”
  1. Skopiuj swój link polecający.
  2. Przekaż skopiowany link swojemu znajomemu, któremu chcesz polecić Net-Pocket.
  3. Twój znajomy, któremu poleciłeś Net-Pocket, powinien prawidłowo zarejestrować się w serwisie Net-Pocket poprzez Twój link polecający.
  4. Twój znajomy powinien dokonać 3 zakupy z użyciem Net-Pocket o wartości finansowej min. 100 zł w 3 dowolnych miesiącach w ciągu 12 miesięcy od daty rejestracji lub zebrać 5000 Punktów Cashback za zakupy z użyciem Net-Pocket.
  5. Jeśli Twój znajomy spełni jeden z warunków – Ty dostajesz 100 zł za polecenie na Twoje konto Net-Pocket w formie 25 000 Punktów Cashback.
 3. Nagrody przewidziane dla uczestników Promocji
  1. Każdy zakwalifikowany do udziału w Promocji uczestnik portalu Net-Pocket, który spełni warunki Promocji, otrzyma 25 000 naliczonych Punktów Cashback na swoje konto cashback w ramach konta w serwisie Net-Pocket. Otrzymane Punkty Cashback upoważnią uczestnika do wymiany Punktów Cashback, zgodnie z Regulaminem. W szczególności, naliczone Punkty Cashback umożliwiają Uczestnikowi Promocji wypłatę środków pieniężnych lub otrzymanie nagrody rzeczowej oferowanej przez organizatora promocji o wartości 100 zł, co według kursu średniego walut publikowanego przez NBP z dnia poprzedzającego rozpoczęcie Promocji tj. 6.04.2022 stanowi równowartość 106,50 zł.
  2. Uczestnicy programu “100 zł za polecenie” otrzymają promocyjne naliczone Punkty Cashback na swoje konto natychmiast po zrealizowaniu wszystkich warunków Promocji.
 4. Ogólne warunki Promocji
  1. Promocja „100 zł za polecenie” obowiązuje do odwołania.
  2. Promocja „100 zł za polecenie” dostępna w ramach serwisu Net-Pocket skierowana jest do użytkowników serwisu Net-Pocket, którzy prawidłowo utworzyli konto i posiadają pełną zdolność do czynności prawnych.
  3. Niniejsze warunki Promocji stanowią przyrzeczenie publiczne Organizatora. Pozostałe treści nieobjęte niniejszym przyrzeczeniem publicznym mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią przyrzeczenia ani oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
  4. W zakresie, w jakim niniejsze warunki Promocji nie stanowią inaczej, zastosowanie mają zasady uzyskiwania Punktów i ich wymiany na Nagrody, w tym cashback, opisane w Regulaminie Serwisu Net-Pocket.
  5. Prawidłowe naliczenie Punktów Cashback wymaga w szczególności dokonania zakupu przy użyciu zainstalowanej Wtyczki lub za pośrednictwem linku https://net-pocket.com/lista-sklepow.
  6. Niniejsza Promocja „100 zł za polecenie” nie łączy się z innymi Akcjami Promocyjnymi.
  7. Lista sklepów on-line biorących udział w Akcji Promocyjnej może w czasie trwania Akcji Promocyjnej ulegać zmianom, jednak nie pozbawia to uprawnienia do otrzymania Punktów za transakcje dokonane najpóźniej do końca dnia, w którym dany sklep on-line pozostawał wskazany na liście dostępnej tutaj.
  8. Nieustannie pracujemy nad ulepszeniem naszej Promocji „100zł za polecenie”, dlatego zastrzegamy sobie prawo do zmiany warunków Promocji poleceń w dowolnym momencie bez wcześniejszego powiadomienia.
 5. Czyny zabronione
  1. Zabronione jest używanie marek Net-Pocket oraz naszych partnerów w domenach stron internetowych wykorzystywanych do pozyskiwania ruchu w Programie poleceń. Zabronione jest również tworzenie aplikacji mobilnych, dodatków, w imieniu Net-Pocket i używanie logo Net-Pocket. Wykorzystywanie stron z serwisu Net-Pocket w zewnętrznych aplikacjach mobilnych jest również zabronione.
  2. Zabronione jest wysyłanie masowych wiadomości na mediach społecznościowych, grupach i forach dedykowanych sklepom poszczególnych partnerów, jak również wykorzystywanie reklamy kontekstowej, kampanii mailingowych i wszelkich innych działań, które mogą zostać uznane za spam wykorzystywany do udostępniania Twojego linku referencyjnego.
  3. Zabronione jest tworzenie nowych kont z wykorzystaniem własnego linku referencyjnego w celu otrzymania bonusu. Jest to uznawane za rejestrację fałszywych kont w programie poleceń.

Szczegółowe zasady uzyskiwania Punktów i ich wymiany na Nagrody, w tym cashback, opisane są w Regulaminie Serwisu. Czynnością Punktowaną jest nabycie towaru lub usługi Partnera za pośrednictwem jednego ze sklepów internetowych wskazanych w zakładce sklepy pod warunkiem, łącznie, (i) uiszczenia na rzecz Partnera pełnej ceny nabywanego towaru lub usługi, (ii) otrzymania przez Organizatora, za pośrednictwem Wtyczki lub Aplikacji mobilnej, potwierdzonej przez Partnera informacji o dokonaniu Czynności Punktowanej, (iii) otrzymania przez Organizatora za pośrednictwem Wtyczki lub Aplikacji mobilnej, potwierdzonej przez Partnera informacji o upływie terminu odstąpienia lub rozwiązania z jakiejkolwiek przyczyny umowy dotyczącej nabycia towaru lub usługi Partnera. Prawidłowe naliczenie Punktów wymaga w szczególności dokonania zakupu za pośrednictwem aplikacji mobilnej lub przeglądarki spełniającej Wymagania Techniczne, z zainstalowaną Wtyczką, po uprzedniej akceptacji Regulaminu. Lista sklepów on-line biorących udział w Akcji Promocyjnej może w czasie trwania Akcji Promocyjnej ulegać zmianom, jednak nie pozbawia to uprawnienia do otrzymania Punktów za transakcje dokonane, w którym dany sklep on-line pozostawał wskazany na liście dostępnej na tutaj. Niniejszy materiał stanowi przyrzeczenie publiczne Organizatora. Pozostałe treści nie objęte niniejszym przyrzeczeniem publicznym mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią przyrzeczenia ani oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.