netPocket

Cashback na Alibaba

Wybierając zakupy w Internecie, możesz liczyć na komfort i nieograniczony dostęp do setek tysięcy produktów. Jednym z serwisów, który nasi rodacy odwiedzają coraz częściej, jest portal Alibaba. Założona w 1999 roku firma to obecnie jedna z najprężniej rozwijających się platform sprzedażowych na świecie – znajdziesz tam dosłownie wszystko. Z kolei z Net-Pocket możesz skutecznie i wygodnie oszczędzać. Jak to zrobić? Sprawdź i otrzymuj cash back, robiąc zakupy w chińskim serwisie o międzynarodowym zasięgu.

Zakupy na portalu Alibaba – cash back nawet do 4,2%

W obliczu wciąż rosnących cen na pewno zastanawiasz się, jak zacząć oszczędzać? Być może przez głowę przechodzą Ci różne myśli, na czele ze stwierdzeniem, że trzeba zacząć się ograniczać. Jako Net-Pocket mamy jednak zdecydowanie bardziej atrakcyjną propozycją! Co powiesz, jeśli za zakupy na portalu Alibaba otrzymasz cash back sięgający nawet 4,2%? Brzmi ciekawie? Zdecydowanie! Jeśli często robisz zakupy za pośrednictwem tej platformy, to rozwiązanie wyjątkowo opłacalne. Wystarczy, że zaczniesz korzystać z naszych usług, a więc założysz konto i będziesz kupować na stronie chińskiego serwisu po przekierowaniu z naszej witryny. To propozycja komfortowa i nowoczesna, za którą idą realne korzyści w postaci środków zwracanych na Twoje konto za zakupy na Alibaba.

Alibaba a cash back – co trzeba zrobić, żeby zacząć gromadzić środki?

Zastanawiasz się, jak zacząć oszczędzać poprzez cash back? Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w naszym serwisie, kliknij zlokalizowany w prawym górnym rogu przycisk Zarejestruj się i wypełnij puste pola. Możesz zarejestrować się poprzez swój adres pocztowy lub skorzystać z bardzo wygodnej możliwości, jaką jest zalogowanie się przez Facebook lub za pośrednictwem serwisów Google czy Apple ID. To wszystko. Robiąc zakupy na portalu Alibaba, cash back będzie spływał na Twoje konto za każdym razem, gdy przeprowadzisz transakcję. Gromadzące się na koncie Net-Pocket środki należą do Ciebie i możesz dysponować nimi, jak tylko chcesz. Połącz konto Net-Pocket z rachunkiem bankowym albo po prostu wykorzystuj zgromadzone kwoty podczas kolejnych zakupów. Ponadto możesz wesprzeć też ulubionych twórców, o czym piszemy poniżej.

Informacje i warunki

Czas oczekiwania na naliczenie cashbacku z zakupów może potrwać do 72 godzin. Wyłączenie AdBlocka i innych wtyczek ułatwia prawidłowe naliczenie cashbacku. Jednoczesne korzystanie z kilku programów cashbackowych lub kuponów może spowodować utratę cashbacku.

Zasady naliczania cashbacku

4,2%* Stawka dotyczy podstawowego asortymentu
Cashbackdo4.2%
netPocket

Podobne sklepy z cashbackiem

Oszczędzaj na zakupach nawet do 20%!

Cashback na Alibaba

Lubisz zakupy w Internecie? Odwiedzając Alibaba Group zgarnij cashbacki wybierz na co go przeznaczysz.

rate