netPocket

Cashback na Decathlon

Zarejestruj konto na Net Pocket i uzyskaj cashback z zakupów na stronie Decathlon! To wspaniała okazja dla wszystkich fanów sportów, którzy poszukują wysokiej jakości sprzętu i odzieży do treningu i jednocześnie lubią oszczędzać pieniądze. Jesteśmy portalem, który pozwala Ci nie tylko uzyskać zwrot części poniesionych wydatków, ale też realnie wspierać twórców. Wszyscy Youtuberzy, blogerzy czy artyści będący członkami naszego portalu uzyskują punkty od swoich fanów, którzy oddają na nich głosy, bez konieczności inwestowania własnych środków. 

Cashback na Decathlon – przeglądarka internetowa

Jeśli chcesz zrobić zakupy poprzez przeglądarkę internetową na stronie Decathlon i otrzymać cashback, musisz zarejestrować konto na Net Pocket. Zajmie to jedynie kilka minut, a naprawdę warto! W swojej bazie mamy dziesiątki serwisów sprzedażowych ze zróżnicowaną ofertą, wśród których znajdziesz wiele kultowych firm, jak i mniej popularnych marek, które warto bliżej poznać. Dodatkowo jako uczestnik programu bierzesz udział w głosowaniu na twórców. 

Po pomyślnej rejestracji konta na stronie Net Pocket wykonaj poniższe czynności:

  • pobierz wtyczkę Net Pocket z naszej strony www i aktywuj ją w przeglądarce,
  • wybierz markę Decathlon w liście sklepów na stronie, aby uzyskać cashback,
  • po automatycznym przekierowaniu na stronę marki zrób zakupy.

Jeśli chcesz otrzymywać zwroty pieniędzy za zakupy w przeglądarce internetowej, musisz dezaktywować adblocka, a także inne wtyczki związane z cashbackiem

Cashback z Decathlon na aplikacji mobilnej

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że coraz więcej konsumentów robi zakupy online, korzystając ze smartfona lub tabletu. Jeśli Ty również należysz do tej grupy, zachęcamy Cię do pobrania aplikacji Net Pocket, którą znajdziesz w sklepie Apple App Store oraz Google Play. Jest ona całkowicie darmowa, bezpieczna i nie zajmie zbyt wiele miejsca w pamięci Twojego urządzenia mobilnego. Aby otrzymać zwrot części wydatków z zakupów w Decathlonie, odwiedź stronę producenta za pośrednictwem naszej aplikacji. Wystarczy wybrać markę z listy, a zostaniesz przekierowany automatycznie. 

Zakupy w Decathlonie z cashbackiem

Marka Decathlon zajmuje się sprzedażą asortymentu sportowego i turystycznego z różnych półek cenowych. W jej ofercie znajdziesz wiele znanych marek specjalizujących się w obuwiu trekkingowym, odzieży do treningu czy sprzęcie przeznaczonym do uprawiania różnych dyscyplin sportu. Zakupy możesz zrobić nie tylko stacjonarnie, ale też online. Zwłaszcza druga opcja jest atrakcyjna, ze względu na możliwość otrzymania cashbacku, jeśli wcześniej zarejestrujesz konto na Net Pocket i aktywujesz naszą aplikację lub wtyczkę. 

Jeśli planujesz zamówić nowy sprzęt turystyczny na zbliżający się festiwal czy biwak albo wygodne i solidne obuwie trekkingowe, odwiedź stronę Decathlon za pośrednictwem naszego portalu cashback. Możesz otrzymać z powrotem nawet 4% kwoty wydanej w trakcie zakupów. Zaproś też swoich znajomych do założenia konta u nas, dzięki czemu masz szansę zyskać aż 100 dodatkowych punktów za każdą, aktywną osobę. 

Informacje i warunki

Czas oczekiwania na naliczenie cashbacku z zakupów może potrwać do 72 godzin. Wyłączenie AdBlocka i innych wtyczek ułatwia prawidłowe naliczenie cashbacku. Jednoczesne korzystanie z kilku programów cashbackowych lub kuponów może spowodować utratę cashbacku.

Zasady naliczania cashbacku

4,5%Pierwsze zakupy
2,25%Ponowne zakupy
Cashbackdo4.5%
netPocket

Podobne sklepy z cashbackiem

Oszczędzaj na zakupach nawet do 20%!

Cashback na Decathlon

Rozsiądź się wygodnie, wejdź na Sklep Decathlon, wybierz co potrzebujesz i gotowe! Wraz z zamówieniem Twoja gotówka do Ciebie wraca. Nie żegnaj się z Twoimi pieniędzmi - dzięki Cashback Decathlon zaraz znów się zobaczycie!

rate