netPocket

Cashback na RTV Euro AGD

Planujesz wyposażyć się w pralkę, lodówkę czy komputer, a może potrzebujesz nowego telewizora? Wstrzymujesz się z zakupem, bo polujesz na prawdziwe promocje? A co powiesz na sprawdzoną pomoc internetowego asystenta? Nasz serwis Net Pocket ułatwia porównywanie poszczególnych ofert i na setki wybranych produktów RTV Euro AGD daje szansę na cash back wynoszący do 1,5% wartości zakupionych artykułów. Sprawdź, na jakich zasadach działa ta usługa!

Cash back od RTV Euro AGD – to się opłaca

Dzięki naszemu rozwiązaniu nabywanie wartościowych sprzętów codziennego użytku i innych funkcjonalnych gadżetów stają się szansą na oszczędzanie. W czasach rosnących cen za sprzęt elektroniczny ta propozycja jest bardzo korzystna. Z nami wybierasz najatrakcyjniejsze propozycje od RTV Euro AGD, a w ramach cash backu możesz otrzymać na swoje konto zwrot części wydanych środków. Czy można wyobrazić sobie przyjemniejsze zakupy?

Jak kupować w RTV Euro AGD, żeby uzyskać cash back na konto?

Aby móc gromadzić środki ze zwrotu, załóż konto. Jeżeli jeszcze go nie masz, zarejestruj się w naszym serwisie. Trwa to zaledwie chwilę, a otwiera przed Tobą szansę na efektywne i wygodne oszczędzanie. Konto możesz połączyć także z rachunkiem bankowym, na które przelewamy środki zgromadzone w elektronicznym portfelu.

Zatem jak skorzystać z oferty RTV Euro AGD, by otrzymać cash back części wydanych pieniędzy? Wystarczy, że z poziomu naszej strony internetowej przeniesiesz się na platformę opisywanej sieci detalicznej i rozpoczniesz zakupy. W internetowym sklepie tej marki znajdziesz mnóstwo produktów elektronicznych, takich jak laptopy, komputery, telewizory, smartfony czy konsole. Kupisz też rozmaite sprzęty AGD, na przykład pralki, lodówki, zmywarki oraz masę innych akcesoriów niezbędnych w każdym domu. Gdy dokonasz płatności, Net Pocket automatycznie zajmie się realizacją cash backu z RTV Euro AGD. Możesz więc kupować zgodnie ze swoimi przyzwyczajeniami, w sposób analogiczny jak dotychczas.

Cash back – przelej na konto lub przekaż twórcy

Nasz serwis łączy w sobie cechy profesjonalnej platformy oferującej zwrot środków osobom kupującym produkty w wybranych sklepach, a jednocześnie wychodzi z oryginalną propozycją ich zagospodarowania. Z poziomu swojego konta możesz zarządzać wygodnie zgromadzonymi z cash backu w RTV Euro AGD zasobami i wykorzystywać je podczas kolejnych zakupów lub zrealizować wypłatę na swoje konto, ale to nie wszystko.

Poza tym otrzymujesz także narzędzie służące do łatwego i wygodnego wspierania internetowych twórców, których regularnie oglądasz i którzy według Ciebie zasługują na finansowe wsparcie. To po prostu układ win-win – przekazujesz twórcom środki, które otrzymujesz jako cash back od wielkich firm, takich właśnie jak RTV Euro AGD, a jednocześnie umożliwiasz rozwój ambitnym artystom, dziennikarzom, influencerom czy blogerom. Wspieraj swoich ulubionych twórców w prosty i wygodny sposób - załóż konto w naszym serwisie internetowym i pomagaj tym, których najbardziej doceniasz!

Informacje i warunki

Czas oczekiwania na naliczenie cashbacku z zakupów może potrwać do 72 godzin. Wyłączenie AdBlocka i innych wtyczek ułatwia prawidłowe naliczenie cashbacku. Jednoczesne korzystanie z kilku programów cashbackowych lub kuponów może spowodować utratę cashbacku.

Zasady naliczania cashbacku

1,05%* Stawka dotyczy podstawowego asortymentu
Cashbackdo1.05%
netPocket

Podobne sklepy z cashbackiem

Oszczędzaj na zakupach nawet do 20%!

Cashback na RTV Euro AGD

W ofercie RTVEuroAGD znajdziesz sprzęty elektroniczne codziennego użytku. Robiąc zakupy z Cashback RTVEuroAGD zgarniasz zwroty za zakupy internetowe.

rate