netPocket

Cashback na Deichmann

Załóż konto na naszym portalu i otrzymuj cashback za zakupy w sklepie Deichmann. Net Pocket to serwis internetowy, który umożliwia uzyskanie zwrotu części pieniędzy wydanych na buty i inne akcesoria tej marki. Jedyny warunek, jaki musisz spełnić, to rejestracja profilu i pobranie wtyczki lub aplikacji, za których pośrednictwem będziesz kierowany na stronę ulubionego sklepu, nie tylko obuwniczego! Mamy w bazie mnóstwo znanych i cenionych marek, w wielu z nich na pewno zdarzyło Ci się złożyć zamówienie w przeszłości – sprawdź koniecznie!

Cashback za zakupy w Deichmann – aplikacja mobilna

Potrzebujesz nowej pary obuwia na zimę czy lato? Zrób zakupy na stronie Deichmann i otrzymaj cashback w ciągu 72 godzin od transakcji! W tym celu możesz skorzystać ze swojego telefonu lub tabletu, wystarczy pierw założyć konto na Net Pocket i postępować dalej zgodnie z poniższymi zasadami.

  • Odwiedź sklep Google Play lub Apple App Store i pobierz aplikację Net Pocket.
  • Otwórz aplikację na urządzeniu mobilnym i wybierz serwis, w którym chcesz zrobić zakupy.
  • Zostaniesz przekierowany na stronę marki, gdzie musisz dokonać zamówienia i sfinalizować transakcję.

Bez względu na kwotę, która wydasz w sklepie Deichmann, otrzymasz cashback o wysokości nawet 8% wydanej kwoty. Zapoznaj się też z regulaminem promocji, który znajdziesz w serwisie sprzedażowym tej niemieckiej marki obuwniczej. Poszczególne produkty z jej asortymentu mogą bowiem nie być objęte zniżką. Pieniądze trafią bezpośrednio na Twoje konto w Net Pocket. Możesz je wypłacić lub przeznaczyć na kolejne zakupy.

Cashback na Deichmann z przeglądarki internetowej

Mamy dla Ciebie również wtyczkę Net Pocket, która umożliwia robienie zakupów w sklepie Deichmann z cashbackiem za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Możesz pobrać ją bezpośrednio z naszej strony i aktywować w Chrome lub Firefox. Jednocześnie pamiętaj o dezaktywacji adblocka, jeśli z niego korzystasz, a także pozostałych wtyczek służących do zwrotu środków z zakupów. Kiedy wszystko będzie już gotowe, wybierz z listy na naszym serwisie sklep, w którym zamierzasz wydać pieniądze i kliknij widget „Zacznij Oszczędzać”, a przekierujemy Cię automatycznie do portalu sprzedażowego.

Zakupy w Deichmann z cashbackiem

Niemiecka marka Deichmann funkcjonuje na polskim rynku już od wielu lat. Rodacy pokochali ją za wysoka jakość modnego obuwia, które jest jednocześnie przystępne cenowo. Teraz możesz oszczędzić na zakupie pary o 8% więcej, wystarczy skorzystać z naszego programu cashback. Na stronie producenta czeka na Ciebie ogromny wybór butów na zimę, lato i sezonu przejściowe, a także akcesoria w postaci torebek, plecaków, skarpetek i wielu innych, przydatnych wyrobów odzieżowych.

Oferujemy cashback za zakupy w Deichmann i w wielu innych serwisach sprzedażowych. Możesz również wzbogacić swoje konto na Net Pocket o dodatkowe 100 punktów, bez wydawania własnych pieniędzy. W tym celu musisz nakłonić znajomego do rejestracji konta w naszym serwisie i do aktywnego korzystania z niego. Poza tym każdy nowy klient otrzymuje od nas 15 punktów za pierwszą transakcję dokonaną za pośrednictwem Net Pocket.

Informacje i warunki

Czas oczekiwania na naliczenie cashbacku z zakupów może potrwać do 72 godzin. Wyłączenie AdBlocka i innych wtyczek ułatwia prawidłowe naliczenie cashbacku. Jednoczesne korzystanie z kilku programów cashbackowych lub kuponów może spowodować utratę cashbacku.

Zasady naliczania cashbacku

8%* Stawka dotyczy podstawowego asortymentu
Cashbackdo8%
netPocket

Podobne sklepy z cashbackiem

Oszczędzaj na zakupach nawet do 20%!

Cashback na Deichmann

Sklep Deichmann to miejsce, w którym każdy znajdzie obuwie dla siebie. Po co chodzić do sklepu, jeśli można zostać pod kocem i płacić mniej? Zamów obuwie z Twojego domu niczym się nie martwiąc i czekaj tylko, aż Twoje środki powrócą do Ciebie. To takie proste.

rate