netPocket
link

Cashback na Allegro

Zakupy przez Internet zapewniają wyjątkową wygodę i dostęp do tysięcy ciekawych produktów. Wiele z nich można znaleźć w popularnym serwisie Allegro. Korzystając z tej platformy, jesteś w stanie wyposażyć się dosłownie we wszystko, a dzięki usłudze cashback możesz odzyskać część wydanych pieniędzy na określone produkty. Poznaj jej warunki i sprawdź, czy warto z niej korzystać.

Cash back z Allegro – oszczędzaj w nowoczesny sposób

Obecnie trzeba liczyć się z coraz wyższymi cenami wszelkiego rodzaju artykułów, więc opłaca się oszczędzać razem z Net Pocket i otrzymywać cash back z Allegro. To rozwiązanie nadzwyczaj wygodne i genialne w swej prostocie. Decydując się na nasze usługi, robisz zakupy dokładnie tak jak dotychczas i wybierasz propozycje z szerokiego wachlarza produktów objętych zwrotem. W zależności od specyfiki artykułów możesz uzyskać cashback z Allegro, który sięgać będzie nawet 1,92% wydanej kwoty. Nasze usługi są darmowe, więc możesz cieszyć się wymiernymi korzyściami, ponieważ bez żadnej dodatkowej weryfikacji najaktywniejszym klientom wypłacamy nawet do 2 tysięcy złotych rocznie. Zacznij oszczędzać, kupując tak jak zawsze!

Cash back Allegro – jak zacząć korzystać?

Często korzystasz z platformy Allegro i chcesz zacząć przy okazji oszczędzać, otrzymując na swoje konto cashback przy wsparciu Net Pocket? Jedynie, co musisz zrobić, to zarejestrować się w naszym serwisie. Założenie konta zajmie Ci zaledwie kilka chwil i nic nie kosztuje – możesz tylko zyskać bez żadnych zobowiązań. Gdy zakończysz proces rejestracji, zabierz się za zakupy, przemieszczając się pomiędzy poszczególnymi działami na naszej stronie, na którą zostaniesz przekierowany z poziomu naszej witryny. Gdy znajdziesz interesujące Cię artykuły, dokonaj zakupu i ciesz się naliczonym cash backiem. Co więcej, jeśli często korzystasz z internetu, zdecyduj się na zainstalowanie wtyczki w swojej przeglądarce, która pozwala błyskawicznie i jeszcze wygodniej odnajdować najkorzystniejsze cenowo propozycje.

Wspieraj ulubionych twórców z Allegro cashback

Środki pozyskanie z cashbacku z Allegro możesz gromadzić na swoim koncie, ale to tylko jedna z możliwości, jakie oferuje serwis Net Pocket. Proponujemy bowiem rozwiązanie pozwalające w prosty sposób wspierać ulubionych twórców internetowych, którzy potrzebują pomocy swoich fanów. Nie wszyscy przecież są tymi najpopularniejszymi, co sprawia, że omija ich duże zainteresowanie reklamodawców. Często to właśnie osoby dopiero rozpoczynające swoją działalność w Internecie lub specjaliści działający w specyficznych branżach udostępniający widzom naprawdę wartościowe materiały.

Masz szansę, aby ich wspomóc na wiele sposobów, ale nasza innowacyjna propozycja być może bardziej przypadnie Ci do gustu. Dlaczego? Otrzymując cash back z Allegro, możesz przekazać go wybranemu blogerowi czy youtuberowi przy okazji. Zapomnij o innych platformach i załatwiaj wszystko jednym kliknięciem. Ponadto oddajesz twórcy pieniądze pochodzące od wielkich firm, dzięki czemu oszczędzasz własne środki.

Informacje i warunki

Czas oczekiwania na naliczenie cashbacku z zakupów może potrwać do 72 godzin. Wyłączenie AdBlocka i innych wtyczek ułatwia prawidłowe naliczenie cashbacku. Jednoczesne korzystanie z kilku programów cashbackowych lub kuponów może spowodować utratę cashbacku. Karty podarunkowe nie podlegają zwrotowi cashbacku.

Zasady naliczania cashbacku

1,92% * Biuro i reklama; filmy; książki i komiksy (poza podręcznikami); muzyka; odzież, obuwie, dodatki; przemysł; dziecko – obuwie; dziecko – odzież; dziecko - artykuły szkolne; dziecko - karmienie dzieka (z wyłączeniem żywność dla dzieci); dziecko - okazje, przyjęcia; dziecko - zabawki (z wyłączeniem klocków); dziecko - zdrowie i higiena; RTV i AGD - AGD do zabudowy - części i akcesoria; RTV i AGD - GPS i akcesoria (z wyłączeniem podkategorii Urządzenia 67094); RTV i AGD – piloty; sport i turystyka – bieganie; sport i turystyka – kolekcje; uroda – makijaż; uroda - manicure i pedicure; zdrowie - korekcja wzroku; zdrowie - leki bez recepty i dermokosmetyki; zdrowie – pozostałe; zdrowie - zdrowie, medycyna; akcesoria meblowe; pokój dziecięcy; ogrodzenia i bramy; okna i parapety; ściany i elewacje
1,73% * Dziecko (dla niewymienionych); dom i ogród – meble; dom i ogród – ogród; dziecko - rowery i pojazdy; dziecko - pokój dziecięcy; dziecko - zabawki ogrodowe; dziecko - akcesoria dla mamy i dziecka; komputery - komputery - akcesoria (laptop, PC); komputery - komputery - części do laptopów; komputery - komputery – internet; komputery - komputery – oprogramowanie; RTV i AGD - elektronika (z wyłączenie podkategorii Elektronika ID 67194); RTV i AGD – zasilanie; sport i turystyka - rower i akcesoria (z wykluczeniem rowerów); sport i turystyka - sporty drużynowe; sport i turystyka - sporty ekstremalne; sport i turystyka - sporty towarzyskie i rekreacja; sport i turystyka - sporty walki; sport i turystyka - sporty wodne; sport i turystyka - tenis i pokrewne; sport i turystyka – wędkarstwo; telefony i akcesoria - akcesoria GSM i abonamenty; uroda – pielęgnacja; narzędzia i sprzęt warsztatowy – kompresory; elektronika samochodowa
1,53%* Akcesoria samochodowe; chemia samochodowa; części samochodowe; supermarket; dom i ogród (dla niewymienionych); instrumenty; komputery (dla niewymienionych); biżuteria i zegarki (pozostałe); gry; sprzęt estradowy, studyjny i DJ-ski; uroda (dla niewymienionych); dom i ogród - budownictwo i akcesoria; dom i ogród – zwierzęta; dziecko - foteliki samochodowe; dziecko – wózki; sport i turystyka - siłownia i fitness; sport i turystyka - skating, slack; sport i turystyka - sporty zimowe; uroda - perfumy i wody; akcesoria i części motocyklowe; części do maszyn; przemysł - maszyny i urządzenia; meble biurowe; odkurzacze centralne; komputery - internet – pozostałe; kupony-vouchery; zdrapki; artykuły dla zwierząt; biżuteria i zegarki - zegarki
expand
Rozwiń
Cashbackdo2.88%
netPocket

Podobne sklepy z cashbackiem

Oszczędzaj na zakupach nawet do 20%!

Cashback na Allegro

Oszczędzanie z Allegro przez kupowanie. Nabywaj na Allegro produkty z szerokiego asortymentu i korzystaj z cashbacku. Ciesz się promocjami. Odzyskaj, aż do 1,92%.

rate