netPocket

Cashback na Nike

Amerykańska firma Nike to marka, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Międzynarodowy zasięg i taka sama rozpoznawalność, wizerunek jednego z globalnych liderów na rynku odzieży, obuwia i akcesoriów sportowych oraz wysoka jakość produktów, która idzie w parze z często wysokimi cenami, sprawiają, że zna ją każdy. Jeśli i Ty gustujesz w jej wyrobach, koszty zakupów możesz obniżyć, otrzymując atrakcyjny cash back z pomocą Net-Pocket. Jak to zrobić?

Zakupy w sklepie Nike i cash back

Aby zacząć oszczędzać, wystarczy, że będziesz nabywać nowe produkty za pośrednictwem naszej platformy lub przez przeglądarkę, w której zainstalujesz naszą wtyczkę ułatwiającą otrzymywanie cash backu bez konieczności wchodzenia na stronę Nike bądź innych sklepów z poziomu naszej witryny. To proste i całkowicie darmowe! Gwarantujemy Ci pełną przejrzystość usług, jasne warunki współpracy i formalności ograniczone do minimum. Ponadto dbamy o bezpieczeństwo środków naszych użytkowników i oferujemy dostęp do setek innych sklepów oprócz Nike w ramach cash backu, które również zdecydowały się na podjęcie z nami współpracy. Sprawdź, jak możesz oszczędzać nawet do 4% za każdą zrealizowaną transakcję!

Cash back na Nike – wspieraj twórców i oszczędzaj

Zastanawiasz się, jak działa cash back na Nike? Współpracujące z nami firmy za produkty nabyte w serwisie zwracają określoną część środków, a my dzielimy się nimi z użytkownikami. To prosty i komfortowy sposób na oszczędzanie podczas zakupów, które i tak trzeba by zrobić. To rozwiązanie opłacalne po każdym względem. Pieniądze zwracane za zrealizowane transakcje gromadzą się na osobistym koncie kupującego i należą do niego. Oznacza to, że w każdej chwili możesz wypłacić je na PayPal lub rachunek bankowy, a także wykorzystywać podczas zakupów w przyszłości.Net-Pocket słynie m.in. z możliwości komfortowego i wyjątkowo nowoczesnego finansowania internetowych twórców. Dla Ciebie jako użytkownika jest to wygodne i bezkosztowe, bo niejako przy okazji przekazujesz bonusowe środki zaoszczędzone dzięki korzystaniu z Net-Pocket. Natomiast dla wielu niedocenianych blogerów, youtuberów czy twórców treści edukacyjnych to wymierne wsparcie i szansa na rozwój.

Załóż konto, zrób zakupy i czekaj na cash back od Nike

Chcąc założyć konto umożliwiające oszczędzanie, należy kliknąć jeden ze zlokalizowanych w prawym górnym rogu przycisków. Proponujemy Ci możliwość rejestracji i założenie konta na e-mail lub logowanie za pomocą innych popularnych serwisów, takich jak Google czy Apple ID. Po dopełnieniu formalności, co zajmie Ci dosłownie kilka minut, przejdź na naszej stronie do panelu wyboru sklepów i kliknij logo Nike. Towszystko!Po załadowaniu się strony marki zrób normalne zakupy i sfinalizuj transakcję. Następnie czekaj, aż cash back wróci na Twój rachunek. Oprócz zakupów przez przeglądarkę, na której warto zainstalować naszą wtyczkę, proponujemy wyjątkowo wygodną i przejrzyście zaprojektowaną aplikację na smartfony. Wybierz więc rozwiązanie najbardziej wpisujące się w Twoje preferencje i oszczędzaj, zgarniając cash back z Nike i zakupów w innych sklepach!

Informacje i warunki

Czas oczekiwania na naliczenie cashbacku z zakupów może potrwać do 72 godzin. Wyłączenie AdBlocka i innych wtyczek ułatwia prawidłowe naliczenie cashbacku. Jednoczesne korzystanie z kilku programów cashbackowych lub kuponów może spowodować utratę cashbacku.

Zasady naliczania cashbacku

4%* Stawka dotyczy podstawowego asortymentu
Cashbackdo4%
netPocket

Podobne sklepy z cashbackiem

Oszczędzaj na zakupach nawet do 20%!

Cashback na Nike

Nike oferuje szeroki wybór obuwia sportowego, treningowego oraz ubrań sportowych dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Poza tym w asortymencie znajdziesz jeszcze akcesoria sportowe z różnych dziedzin. Nie czekaj i oszczędzaj na zakupach z Nike i cashback od Net-Pocket.

rate