netPocket

Cashback na AliExpress

         Ta popularna platforma zakupowa należy do największych tego rodzaju serwisów online. To chiński portal e-commerce, z którego na całym świecie korzystają miliardy osób. Sieć proponuje wyjątkowo szeroki wybór produktów, ale znana jest przede wszystkim z bardzo atrakcyjnych cen. Kto jednak powiedział, że nie mogą być one jeszcze korzystniejsze? To możliwe z Net Pocket! Kupując za pośrednictwem naszej strony na AliExpress, możesz skorzystać z cash backu.

W jaki sposób uzyskać cash back z AliExpress?

Otrzymanie zwrotu środków jest bardzo proste i dostępne dla każdego. Możesz z niego korzystać bez dużych zmian swoich przyzwyczajeń czy dostosowywania się do ściśle określonego planu działania. Kupuj tak, jak lubisz – aby zacząć oszczędzać, wystarczy, że na Net Pocket założysz darmowe konto i na stronę AliExpress dostaniesz się za pośrednictwem naszej witryny.

Zarejestruj się lub zaloguj za pomocą adres e-mail bądź serwisów Google, Facebook albo Apple ID. Tym sposobem utworzysz swój profil, na który firmy będą przesyłać cash back za zrealizowane transakcje. Zgromadzone środki możesz wykorzystać podczas kolejnych zakupów lub połączyć swoje konto z rachunkiem bankowym. To jednak tylko jedno z oferowanych rozwiązań, ponieważ przygotowaliśmy dla Ciebie coś naprawdę specjalnego.

Oszczędzaj lub wspieraj internetowych twórców

Zdarzyło Ci się kiedyś pomyśleć o tym, żeby wesprzeć swojego ulubionego twórcę, który dopiero rozwija skrzydła w Internecie lub po prostu prowadzi na YouTube kanał w niszowej tematyce, ale zniechęcała Cię konieczność rejestracji czy logowania się na rachunek bankowy? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Nasz serwis umożliwia oszczędzanie poprzez kupowanie z cash backiem na AliExpress i przekazywanie zwróconych środków wybranym twórcom, których postrzegasz jako wartościowych i rzetelnych.

Dla użytkownika naszego serwisu wspieranie artystów jest wyjątkowo komfortowe, ponieważ możliwe do zrealizowania już kilkoma kliknięciami, a dla niedocenionych twórców po prostu pożyteczne. Jeżeli pragniesz zrobić coś, aby ułatwić rozwój swoich ulubionych kanałów czy profili, wypróbuj nowoczesną i korzystną zarówno dla Ciebie, jak i dla artysty propozycję wspierania cash backiem od AliExpress oraz z wielu innych sklepów.

Cash back na AliExpress – dlaczego warto?

Na chińskiej platformie AliExpress możesz kupić produkty z bardzo wielu branż w korzystnych cenach. Jednak z pomocą naszej platformy będziesz mieć pewność, że stawiasz na najatrakcyjniejsze oferty, a przy okazji otrzymujesz jeszcze cash back. Jeśli często korzystasz z tego serwisu, możliwość odzyskiwania zwrotu części pieniędzy z wykonywanych transakcji tym bardziej się opłaca, szczególnie gdy weźmiemy pod uwagę rosnące wokół ceny. Atutem Net Pocket jest także pełne bezpieczeństwo zawieranych transakcji, wygodna obsługa za pomocą nowoczesnego i minimalistycznego interfejsu oraz komfortowe i sprawne zarządzanie zgromadzonymi na koncie środkami, których źródłem podochodzenia jest cash back z AliExpress. Zapraszamy do korzystania z naszych usług!

Informacje i warunki

Czas oczekiwania na naliczenie cashbacku z zakupów może potrwać do 72 godzin. Wyłączenie AdBlocka i innych wtyczek ułatwia prawidłowe naliczenie cashbacku. W programie sklepu rozliczana jest kwota netto bez kosztów dostawy. Jednoczesne korzystanie z kilku programów cashbackowych lub kuponów może spowodować utratę cashbacku.

Zasady naliczania cashbacku

8,75%*Przecenione, sezonowe oferty specjalne - pierwsze zakupy
7,88%*Ubrania, dodatki do odzieży, akcesoria do telefonów, akcesoria i narzędzia ogrodowe - pierwsze zakupy
5,25%*Ubrania, dodatki do odzieży, akcesoria do telefonów, akcesoria i narzędzia ogrodowe - ponowne zakupy
expand
Rozwiń
Cashbackdo8.75%
netPocket

Podobne sklepy z cashbackiem

Oszczędzaj na zakupach nawet do 20%!

Cashback na AliExpress

Cashback Alieexpress pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze. Rób zakupy na Aliexpress. Korzystaj ze zwrotów. Najkorzystniejsze oferty z cashback Aliexpress.

rate