netPocket

Cashback na Santander Bank

Santander Bank Polska dawniej Bank Zachodni WBK. Od 2011 r. należy do Grupy Santander. Notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych. Bank komercyjny z ofertą skierowaną do klientów indywidualnych, mikro, małych i średnich przedsiębiorców oraz polskich i międzynarodowych korporacji. Obsługuje łącznie 5,4 mln klientów indywidualnych i biznesowych.

Marka Santander Bank Polska jest obecna na rynku od 2018 r., kiedy to Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy zdecydowało się na zmianę nazwy Banku Zachodniego WBK. Siedziba Banku znajduje się w Warszawie.

Posiada liczną sieć oddziałów i placówek partnerskich, a także bankomatów własnych.

Doceniany za wysoką jakość obsługi i przyjazną dla użytkownika aplikację mobilną. Zajął I miejsce w rankingu Złoty Bankier 2022 w kategorii “Złoty Bank — najlepsza wielokanałowa jakość obsługi” oraz II miejsce w kategorii Konto osobiste za Konto Jakie Chcę.

Oferta Banku obejmuje zarówno produkty kredytowe, oszczędnościowe, ubezpieczeniowe i inwestycyjne oraz możliwość założenia rachunku bankowego dla osób prywatnych i firm.

Z bankowości online: Santander Internet i aplikacji mobilnej Santander mobile korzysta już 3 miliony klientów.

Bank odpowiedzialny społecznie. Współpracuje ze Związkiem Banków Polskim w ramach programu “Obsługa bez barier”, który ma na celu poprawę jakości usług i dostępności do sektora bankowego dla osób z niepełnosprawnością. W 2020 r. otrzymał wyróżnienie Euromoney Awards for Excellence za akcję charytatywną realizowaną w czasie pandemii: Podwójna moc pomagania.

Informacje i warunki

Czas oczekiwania na naliczenie cashbacku z zakupów może potrwać do 72 godzin. Wyłączenie AdBlocka i innych wtyczek ułatwia prawidłowe naliczenie cashbacku. Jednoczesne korzystanie z kilku programów cashbackowych lub kuponów może spowodować utratę cashbacku. Karty podarunkowe nie podlegają zwrotowi cashbacku.

Zasady naliczania cashbacku

1,95 %*Stawka dotyczy: kredytu gotówkowego
Cashbackdo1.95%
netPocket

Podobne sklepy z cashbackiem

Oszczędzaj na zakupach nawet do 20%!

Cashback na Santander Bank

Oszczędzanie z Santander Bank.

rate