netPocket

Cashback na Muscat

Polska marka Muscat powstała z miłości do pięknych akcesoriów. Ręcznie wykonane oprawki z trwałych materiałów są piękną oprawą oka na lata. Możliwość przymiarki konkretnych modeli w domu. Każda para okularów jest gwarancją starannego wykoniania. W salonach stacjonarnych możliwośc zbadania wzroku przez profesjonalistę, oraz doradztwa w kwestii szkieł i oprawek. Szeroki wybór soczewek od progresywnych po fotochromowe.

Informacje i warunki

Czas oczekiwania na naliczenie cashbacku z zakupów może potrwać do 72 godzin. Wyłączenie AdBlocka i innych wtyczek ułatwia prawidłowe naliczenie cashbacku. Jednoczesne korzystanie z kilku programów cashbackowych lub kuponów może spowodować utratę cashbacku.

Zasady naliczania cashbacku

7%* Stawka dotyczy podstawowego asortymentu
Cashbackdo7%
netPocket

Podobne sklepy z cashbackiem

Oszczędzaj na zakupach nawet do 20%!

Cashback na Muscat

Firma Muscat to doświadczenie nabywane przez lata, klasa i styl. Nowoczesne trendy w kształtach okularów. Innowacyjne technologie stosowane w szkłach. Muscat to piękne i trwałe okulary, które możesz wybrać w wersji korekcyjnej, jak i przeciwsłonecznej. Muscat to pewność, że zadbasz o swoje oczy w odpowiedni sposób. Elegancja, którą możes zsię cieszyć przez lata.

rate