netPocket

Cashback na Millennium Bank

Historia Banku Millennium sięga roku 1989. Początkowo Bank Millennium obsługiwał wyłącznie klientów korporacyjnych. Obecnie świadczy usługi zarówno dla różnej wielkości przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych.

Z oferty banku można skorzystać dzięki bankowości internetowej, telefonicznej i mobilnej, a także podczas wizyty w jednym z oddziałów.

Jednym z najbardziej rozpoznawalnych produktów dla klientów indywidualnych jest Konto 360. To rachunek osobisty zapewniający darmowy dostęp do podstawowych usług bankowych, nowoczesnej bankowości elektronicznej i mobilnej oraz do szeregu użytecznych produktów i usług. Konto oferowane jest także w wariantach dla nastolatków i studentów.

Bank znany jest również z atrakcyjnej oferty oszczędnościowej. Środki pomnażać można m.in. na lokatach terminowych i kontach oszczędnościowych. Skorzystanie z promocyjnej oferty pozwala także sięgnąć po dodatkowe nagrody pieniężne — Bank Millennium znany jest z organizowania akcji specjalnych.

Bank Millennium posiada wyodrębnioną ofertę dla klientów prestiżowych, małych i średnich firm oraz dużych przedsiębiorstw. W ramach grupy kapitałowej funkcjonują spółki dostarczające profesjonalnych usług. Zaliczamy do nich m.in. Millennium Leasing, Millennium Dom Maklerski czy Millennium Bank Hipoteczny S.A.

Informacje i warunki

Czas oczekiwania na naliczenie cashbacku z zakupów może potrwać do 72 godzin. Wyłączenie AdBlocka i innych wtyczek ułatwia prawidłowe naliczenie cashbacku. Jednoczesne korzystanie z kilku programów cashbackowych lub kuponów może spowodować utratę cashbacku. Karty podarunkowe nie podlegają zwrotowi cashbacku.

Zasady naliczania cashbacku

59,50 złStawka dotyczy złożenie konta w promocji, przez nowego Klienta Banku Millennium
Cashbackdo59.5
netPocket

Podobne sklepy z cashbackiem

Oszczędzaj na zakupach nawet do 20%!

Cashback na Millennium Bank

Oszczędzanie z Millennium Bank.

rate