netPocket

Cashback na Media Markt

Czy można kupować i oszczędzać w jednym czasie? Z pomocą naszego serwisu to możliwe! Współpracujemy z wieloma firmami znanymi na całym świecie, w tym również z marką MediaMarkt, od której możesz otrzymać cash back, jeśli zdecydujesz się na zakupy w tym sklepie za pośrednictwem naszej platformy.

Cash back od Media Markt – na czym to polega?

Uznana sieć elektromarketów oferuje swoim klientom dostęp do szerokiej bazy rozmaitych produktów elektronicznych, multimedialnych, gamingowych czy fotograficznych. Firma daje także możliwość zaopatrywania się w artykuły muzyczne, książkowe i filmowe. Jesteśmy przekonani, że i Ty znajdziesz w jej ofercie propozycje wpisujące się w Twoje potrzeby. Wiemy też, że do gustu przypadną Ci nasze usługi, w których ramach możesz zaoszczędzić, otrzymując od Media Markt nawet do 4,2% cash backu na swoje konto.

Cashback Media Markt a wspieranie twórców. Jak to działa?

Nasz serwis umożliwia oszczędzanie, ale poza tym proponujemy dodatkowo inną, interesującą funkcję. Decydując się na skorzystanie z oferty MediaMarkt za pośrednictwem Net Pocket, poza cash backiem otrzymujesz wyjątkową propozycję wygodnego wspierania ulubionych twórców internetowych. Oczywiście środki ze zwrotów zgromadzone na koncie możesz wykorzystać podczas kolejnych zakupów lub po prostu wypłacić na swój rachunek bankowy, ale możesz też przekaz influencerowi czy blogerowi, którego śledzisz i z którym sympatyzujesz.

Nasz system cashback Media Markt to narzędzie, które w pierwszej kolejności pozwala odzyskać część środków z zakupów, a następnie umożliwia przekazanie ich wybranym artystom. Przekazujesz to, co zwraca Ci wielka firma, a przy tym oszczędzasz czas, bo znika konieczność podejmowania jakichkolwiek dodatkowych działań, aby przekazać donację wybranemu twórcy.

Kupowanie i oszczędzanie – jak otrzymać cash back Media Markt?

Aby móc otrzymać cash back od MediaMarkt, należy dokonać zakupu za pośrednictwem naszej platformy. To bardzo proste. Pierwszym krokiem jest założenie konta, na które będzie przesyłany zwrot części środków, które wydasz na potrzebne artykuły. Kiedy sfinalizujesz rejestrację w Net Pocket, kliknij wyróżniony graficznie przycisk Zacznij oszczędzać, po czym nastąpi przekierowanie na stronę z produktami od Media Markt, gdzie możesz zrobić zakupy, wybierając określone artykuły. Jak widzisz, cały proces przebiega szybko, łatwo i intuicyjne - błyskawicznie poradzi sobie z nim każdy.

Środki finansowe w formie cash backu będą gromadzić się po każdej transakcji na Twoim koncie. Zarządzaj nim z poziomu naszej strony po zalogowaniu się i kontroluj to, jak rosną Twoje oszczędności. Zwrot z zakupów możesz zgarnąć bezpośrednio przez serwis Net-Pocket, a w poszukiwaniu produktów najatrakcyjniejszych cenowo pomoże Ci nasza aplikacja i całkowicie darmowa wtyczka do przeglądarki. Po tym jak ją zainstalujesz, w wynikach wyszukiwania program będzie wyróżniał dla Ciebie zakupowe propozycje, na które warto zwrócić uwagę ze względu na korzystne oferty i wysoki cash back z MediaMarkt.

Informacje i warunki

Czas oczekiwania na naliczenie cashbacku z zakupów może potrwać do 72 godzin. Wyłączenie AdBlocka i innych wtyczek ułatwia prawidłowe naliczenie cashbacku. Jednoczesne korzystanie z kilku programów cashbackowych lub kuponów może spowodować utratę cashbacku.

Zasady naliczania cashbacku

4,2%* Muzyka; książki; filmy; dzieci; oświetlenie
1,05%* AGD; foto i kamery; komputery i tablety; gry i konsole; RTV i telewizory; telefony i smartfony; sprzęt biurowy; gwarancja
Cashbackdo4.2%
netPocket

Podobne sklepy z cashbackiem

Oszczędzaj na zakupach nawet do 20%!

Cashback na Media Markt

Zacznij nabywać produkty w Media Markt i zarabiać na cashbacku. Zakupy w Media Markt to 100% satysfakcji. Korzystaj z kodów rabatowych i promocji już dziś! Obserwuj wyprzedaże. Każdego dnia znajdziesz setki przecenionych produktów cashback.

rate