netPocket

Cashback na mBank

mBank należy do najbardziej popularnych i lubianych przez klientów banków w Polsce. Swoją pozycję buduje przede wszystkim w oparciu o wysokie standardy obsługi klienta. Aktualnie mBank oferuje wszystkie popularne usługi bankowe i jest 4 bankiem w Polsce pod względem ilości obsługiwanych klientów.

mBank kładzie bardzo duży nacisk na bankowość elektroniczną, rozbudowuje swoją aplikację mobilną, a jednocześnie posiada niewiele oddziałów terenowych i prowadzi politykę nie zachęcania klientów, by do nich przychodzili.

Z innymi bankami komercyjnymi konkuruje przede wszystkim obsługą klienta, a także angażowaniem się banku w akcje społeczne i charytatywne, m.in. wspieranie WOŚP. Pojawiają się także “lekkie oddziały” mBanku w centrach handlowych, które są pomocne dla klientów o bardziej tradycyjnym podejściu do bankowości.

Informacje i warunki

Czas oczekiwania na naliczenie cashbacku z zakupów może potrwać do 72 godzin. Wyłączenie AdBlocka i innych wtyczek ułatwia prawidłowe naliczenie cashbacku. Jednoczesne korzystanie z kilku programów cashbackowych lub kuponów może spowodować utratę cashbacku. Karty podarunkowe nie podlegają zwrotowi cashbacku.

Zasady naliczania cashbacku

133 zł* Stawka dotyczy: założenie konta "mKonto Intensive"
Cashbackdo133
netPocket

Podobne sklepy z cashbackiem

Oszczędzaj na zakupach nawet do 20%!

Cashback na mBank

Oszczędzanie z mBank.

rate