netPocket

Cashback na ING Bank Śląski

ING Bank Śląski notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych od 1994 r. jeszcze jako Bank Śląski. Aktualnie jego większościowym akcjonariuszem jest ING Bank N.V. należący do holenderskiej Grupy ING. Obsługuje ponad 4 miliony klientów detalicznych i ponad 500 tysięcy firm. Bank komercyjny. Kieruje swoją ofertę do klienta indywidualnego, przedsiębiorców, spółek i korporacji.

Rozpoczął działalność jako Bank Śląski w Katowicach w 1989 r. W 1991 r. został przekształcony z banku państwowego w spółkę akcyjną ze 100% udziałem Skarbu Państwa. We wrześniu 2001 r. już jako członek Grupy ING zmienia nazwę na ING Bank Śląski S.A.

Aktualnie posiada ponad 200 placówek stacjonarnych i ponad 4.000 bankomatów — w tym ponad 2000 bankomatów zbliżeniowych.

Umożliwia korzystanie z bankowości elektronicznej i aplikacji mobilnej Moje ING — docenionej w 2022 r. w konkursie Mobile Trends Awards w kategorii “Bankowość mobilna”.

Jako pierwszy bank w Polsce udostępnił możliwość składania wniosków pożyczkowych w oparciu o historię kont z innych banków dodanych do aplikacji Moje ING.

W 2022 r. zdobył tytuł “Instytucji Roku” przyznawany przez portal Moje Bankowanie i pierwsze miejsce w kategoriach: Najlepszy Bank w Polsce, Najlepsza aplikacja mobilna, Najlepsza bankowość internetowa, Najlepsza obsługa hipoteczna.

Oferta dla klienta indywidualnego obejmuje konta osobiste oraz produkty ubezpieczeniowe, kredytowe, oszczędnościowe i inwestycyjne. Wsparcie biznesowe oprócz typowych produktów bankowych obejmuje także m.in. leasing dla samochodów i sprzętu, terminale płatnicze i usługi księgowe.

Informacje i warunki

Czas oczekiwania na naliczenie cashbacku z zakupów może potrwać do 72 godzin. Wyłączenie AdBlocka i innych wtyczek ułatwia prawidłowe naliczenie cashbacku. Jednoczesne korzystanie z kilku programów cashbackowych lub kuponów może spowodować utratę cashbacku. Karty podarunkowe nie podlegają zwrotowi cashbacku.

Zasady naliczania cashbacku

70 zł* Stawka dotyczy konta Mubi; przyznana będzie za poprawny wniosek pod warunkiem, że w ciągu miesiąca od wysłania formularza zostanie podpisana umowa. Dotyczy to wyłącznie nowych Klientów Banku (czyli takich, którzy nie posiadali wcześniej żadnego produktu Banku, wliczając w to pełnomocnictwa).
Cashbackdo70
netPocket

Podobne sklepy z cashbackiem

Oszczędzaj na zakupach nawet do 20%!

Cashback na ING Bank Śląski

Oszczędzanie z ING Bank Śląski S.A.

rate