netPocket

Cashback na Euro-tax

Celem programu jest promocja usług doradczych w zakresie odzyskiwania podatku dochodowego za pracę za granicą. Usługa kierowana jest do osób, które pracowały legalnie w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Holandii, Belgii, Niemczech, Austrii, Norwegii, Szwecji, Danii i USA. Firmie Euro-Tax.pl zaufało już ponad 100 000 osób. Doradcy firmy Euro-Tax, pomogą Ci odebrać podatek bez opłat wstępnych. Średni zwrot podatku to 3 000 złotych - warto upomnieć się o swoje pieniądze!

Informacje i warunki

Czas oczekiwania na naliczenie cashbacku z zakupów może potrwać do 72 godzin. Wyłączenie AdBlocka i innych wtyczek ułatwia prawidłowe naliczenie cashbacku. Sklep rozlicza się z kwoty netto i bez kosztów dostawy. Jednoczesne korzystanie z kilku programów cashbackowych lub kuponów może spowodować utratę cashbacku.

Zasady naliczania cashbacku

17,50 zł* Stawka dotyczy jednorazowej rejestracji
Cashbackdo17.5
netPocket

Podobne sklepy z cashbackiem

Oszczędzaj na zakupach nawet do 20%!

Cashback na Euro-tax

Euro-Tax.pl Sp. z o.o. jest największą polską firmą zajmującą się doradztwem w zakresie zwrotu podatku płaconego przez osoby legalnie pracujące za granicą. Naszym usługom zaufało już 100 000 klientów z całej Polski, którym pomogliśmy szybko i skutecznie odzyskać nadpłacone podatki.

rate