netPocket

Cashback na eobuwie

Buty męskie, damskie, dziecięce, dodatki, akcesoria sportowe, torby, plecaki i wiele więcej – wszystko to odnajdziesz w jednym z najpopularniejszych internetowych sklepów dystrybuujących produkty uznanych marek. Z Net-Pocket w serwisie eobuwie otrzymasz także cash back – stwórz darmowe konto i zacznij oszczędzać w prosty sposób!

Cash back z eobuwie – zakupy przez Internet i aplikację

Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom naszych użytkowników, zatroszczyliśmy się o przygotowanie szerokiego wachlarza możliwości. Aby uzyskać cash back z eobuwie, możesz założyć konto na naszej stronie w przeglądarce. W tym celu przejdź do panelu rejestracji i postępuj zgodnie ze wskazówkami. Oprócz utworzenia konta oferujemy także możliwość zalogowania się przez profil Google czy z wykorzystaniem serwisu Facebook.

Zachęcamy też do pobrania wtyczki Net-Pocket do przeglądarki internetowej, dzięki której zakupy w serwisie eobuwie czy na innych platformach staną się jeszcze wygodniejsze. W przypadku braku zainstalowanego dodatku pamiętaj, żeby na stronę sklepu wchodzić przez naszą witrynę. W przeciwnym razie cash back może się nie załadować. Natomiast użytkownikom często podróżującym czy załatwiającym większość spraw przez telefon rekomendujemy instalację naszej aplikacji z Google Play lub App Store.

Cash back z eobuwie – wygodnie wspieraj ulubionych twórców

W Internecie śledzisz wielu twórców, ale tylko kilku z nich realnie wspierasz lub myślisz, żeby zacząć to robić? Wciąż szukasz wygodnego sposobu na skuteczną pomoc lub nie możesz znaleźć na to czasu? Nic dziwnego, natłok obowiązków sprawia, że niechętnie logujemy się na konto bankowe, żeby zrobić przelew, czy opieszale decydujemy się na korzystanie z platform umożliwiających finansowane twórców. Dlatego Net-Pocket przychodzi z rozwiązaniem, które maksymalnie upraszcza te kwestie, a ponadto jest całkowicie darmowe.

Płacisz za zakupy w sposób tradycyjny, ale za naszym pośrednictwem serwis zwraca na Twoje konto określoną kwotę. Pieniądze możesz przesyłać na rachunek twórcy z poziomu naszej strony i bez potrzeby wydawania dodatkowych środków. Przekazujesz jedynie te, które zwraca Ci platforma zakupowa eobuwie lub inne marki – współpracuje z nami ponad 1200 sklepów, więc jest w czym wybierać. Oddając cash back, realnie wpływasz na kondycję finansową osób, które według Ciebie zasługują na rozpoznawalność czy dowartościowanie i pomagasz autorom tworzącym wartościowe według Ciebie materiały.

Cash back z eobuwie – korzyści

Zaoszczędzone środki możesz przekazać twórcy, który według Ciebie zasługuje na takowe wsparcie, ale to tylko jedna z możliwości. Platforma eobuwie to szeroki wybór jakościowych produktów, a dzięki pośrednictwu Net-Pocket zapewnia także cash back, który możesz wydać na kolejną parę obuwia lub wypłacić na swoje konto bankowe. Oprócz oszczędności zakupy przez nasz serwis to po prostu wygoda i minimum formalności. Dlatego jeżeli pragniesz kupić buty sportowe, mokasyny, kozaki czy espadryle, zdecyduj się na nasze usługi i wybierz asortyment eobuwie, na który otrzymasz cash back nawet do 7,2%!

Informacje i warunki

Czas oczekiwania na naliczenie cashbacku z zakupów może potrwać do 72 godzin. Wyłączenie AdBlocka i innych wtyczek ułatwia prawidłowe naliczenie cashbacku. Jednoczesne korzystanie z kilku programów cashbackowych lub kuponów może spowodować utratę cashbacku.

Zasady naliczania cashbacku

do 7,2%* Stawka dotyczy podstawowego asortymentu; pierwsze zakupy
do 2,4%* Stawka dotyczy podstawowego asortymentu; ponowne zakupy
Cashbackdo7.2%
netPocket

Podobne sklepy z cashbackiem

Oszczędzaj na zakupach nawet do 20%!

Cashback na eobuwie

Internetowy sklep eobuwie.pl to gama różnorodności do wyboru, a to wszystko zapakowane w same korzyści. Z Net-Pocket wybierasz ile chcesz oszczędzić i na czym, a Cashback przychodzi sam! Zobacz jakie to proste i wypróbuj zakupy z nami, na których już nie przepłacisz!

rate