netPocket

Cashback na Converse

Chcesz otrzymać cashback, robiąc zakupy w Converse? Dołącz do programu Net Pocket! Oferujemy zwrot części środków, które wydasz na zakup swojej ulubionej pary butów lub innych akcesoriów ze sklepu marki. Jednak my idziemy o krok dalej od polskiej konkurencji i dodatkowo dajemy Ci możliwość wspierania twórców bez ponoszenia wydatków. Na stronie możesz głosować na youtuberów, influencerów czy streamerów biorących udział w programie, mając realny wpływ na rozwój ich działalności rozrywkowej czy artystycznej – zapraszamy!

Cashback Converse – aplikacja mobilna

Jeśli korzystasz z telefonu lub tabletu, robiąc zakupy online w sklepie Converse, możesz otrzymać cashback w ciągu 72 godzin od finalizacji transakcji. W tym celu zarejestruj konto na stronie Net Pocket, a następnie:

  • wejdź do sklepu Google Play lub Apple App Store i pobierz aplikację Net Pocket,
  • otwórz aplikację i wybierz markę Converse z listy sklepów,
  • wybierz towar i sfinalizuj transakcję.

Zamawianie towarów online ze zwrotem środków jest proste, szybkie i całkowicie bezpieczne. Pozwala Ci też oszczędzać realne pieniądze, które możesz następnie przeznaczyć na kolejne zakupy lub od razu kupić kilka par butów zamiast jednej. 

Converse cashback – przeglądarka internetowa

Zwrot środków za zakupy otrzymasz również, jeśli dokonasz ich za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Aby uzyskać cashback ze sklepu Converse, zarejestruj konto na Net Pocket, a następnie pobierz wtyczkę z naszej strony i aktywuj ją. Przed rozpoczęciem przygody z oszczędzaniem pamiętaj o wyłączeniu adblocka, w przeciwnym wypadku opcja naliczania środków na Twoje konto za poniesione wydatki może nie działać. Aby uniknąć podobnych niespodzianek, możesz mieć aktywną tylko jedną wtyczkę cashback w swojej przeglądarce. 

Cashback – oszczędzaj na zakupach w Converse

Marka obuwnicza Converse jest jedną z czołowych w swojej branży. Producent ma bowiem na swoim koncie wiele kultowych kolekcji butów sportowych i casualowych, które do dzisiaj mają ogromne rzesze fanów na całym świecie. Jeśli lubisz wygodę i zależy Ci na modnym wyglądzie, zakupy w sklepie tej firmy to świetna opcja. A kiedy cenisz sobie dodatkowo oszczędności, załóż konto na Net Pocket. Cashback w przypadku zakupu obuwia i akcesoriów wynosi 7% (stawka dotyczy podstawowego asortymentu producenta).

U naszego partnera możesz zamówić wygodne i designerskie obuwie w wersji damskiej, męskiej oraz dziecięcej. Marka produkuje swoje wyroby z najlepszych materiałów, dlatego jej buty są nie tylko estetyczne, ale również bardzo wytrzymałe. Przekonaj się o tym osobiście, robiąc zakupy w sklepie Converse z opcją cashback za pośrednictwem Net Pocket. 

Jeśli jesteś fanem oszczędności, zaproś swoją rodzinę i przyjaciół do rejestracji konta w naszym serwisie. W tym celu musisz wygenerować link polecający, a następnie przekazać go wybranej osobie, która użyje go do aktywacji nowego konta. Aby 100 punktów zasiliło Twój budżet, nowy członek musi aktywnie korzystać z naszych usług – więcej szczegółów na ten temat znajdziesz w sekcji FAQ na stronie.

Informacje i warunki

Czas oczekiwania na naliczenie cashbacku z zakupów może potrwać do 72 godzin. Wyłączenie AdBlocka i innych wtyczek ułatwia prawidłowe naliczenie cashbacku. Jednoczesne korzystanie z kilku programów cashbackowych lub kuponów może spowodować utratę cashbacku.

Zasady naliczania cashbacku

7%* Stawka dotyczy podstawowego asortymentu
Cashbackdo7%
netPocket

Podobne sklepy z cashbackiem

Oszczędzaj na zakupach nawet do 20%!

Cashback na Converse

Butów nigdy za dużo! Złóż zamówienie na kolejne i czekaj nie tylko na kuriera, ale także na miłą niespodziankę - Cashback z Converse! Zyskuj podwójnie kupując z Net-Pocket.

rate