netPocket

Cashback na CCC

Piękne buty, markowe torebki, odzież, wiele akcesoriów oraz atrakcyjne ceny. To tylko kilka z powodów, dla których wiele osób chętnie korzysta z oferty sklepu CCC. Też należysz do tego grona i robisz zakupy przez Internet? W takim razie mamy coś dla Ciebie – w Net-Pocket uda Ci się zaoszczędzić, otrzymując cashback. Ponadto oferujemy innowacyjne rozwiązanie, dzięki któremu skutecznie wesprzesz swoich ulubionych, choć niekoniecznie najpopularniejszych internetowych twórców.

Net Pocket – Twój sposób na cash back z CCC

Coraz wyższe ceny skutecznie zniechęcają Cię do robienia zakupów? Mamy na to sposób! Dzięki Net Pocketza każdą zrealizowaną transakcję w sklepie CCC możesz otrzymać cash backi cieszyć się zwrotem części środków na swoje konto. Zastanawiasz się, o jakich kwotach mowa? U nas użytkownicy odzyskująnawet do 6,5% wydanych pieniędzy! Krótko mówiąc: zdecydowanie warto skorzystać z naszych usług. Jak dołączyć do grona zadowolonych użytkowników? To bardzo proste, a dzięki możliwości pobrania aplikacji na telefon dostępne w każdym miejscu na świecie! Zobacz, jak się zarejestrować i poruszać w serwisie.

Zarejestruj się i oszczędzaj – cash back CCC

Aby zacząć korzystać z naszych usług, wystarczy wykonać kilka bardzo prostych kroków. Na początku należy się zarejestrować. Możesz zrobić to na naszej internetowej stronie, ale równie ciekawą propozycją jest ściągnięcie mobilnej aplikacji na smartfona, dzięki której zakupy w CCC i cash back będą dostępne dla Ciebie także w podróży czy po prostu poza domem. Konto w Net-Pocket założysz również za pomocą Google lub Apple ID.

Następnie możesz przejść do zakupów, wybierając witrynę popularnego sklepu z obuwiem z poziomu naszej strony. Po przekierowaniu wybierz preferowane produkty, dokonaj płatności i ciesz się na myśl o nadchodzącej przesyłce oraz cash backu z CCC, który trafi na Twoje konto do 72 godzin od momentu zarejestrowania transakcji. W przypadku korzystania z aplikacji postępuj zgodnie ze wskazówkami – po kliknięciu grafiki obrazującej logo sklepu nastąpi przekierowanie na jego stronę i gotowe. Kupuj i oszczędzaj jeszcze wygodniej niż przez przeglądarkę!

Cash back z CCC – jak zarządzać swoimi środkami?

Środki, które będziesz otrzymywać na swoje konto z zakupów w sieci CCC, a więc cash back, trafiają na stworzony przez Net-Pocket osobisty rachunek użytkownika. Z tego poziomu możesz zarządzać zgromadzonymi pieniędzmi – przeznacz je na kolejne zakupy lub wypłać na konto bankowe. Dajemy Ci pełną swobodę pod tym względem. Proponujemy natomiast wyjątkowo innowacyjne rozwiązanie dla osób, które wspierają ulubionych blogerów, twórców czy influencerów spoza głównego nurtu lub chcą zacząć to robić. W naszym serwisie możesz robić to od dzisiaj z nami w sposób automatyczny, przekazując część zaoszczędzonego cash backu z CCC wartościowym osobom z Internetu przy okazji robionych zakupów. Zachęcamy do rejestrowania się i korzystania z platformy z myślą o oszczędnościach i dodatkowej możliwości pomocy wartościowym twórcom!

Informacje i warunki

Czas oczekiwania na naliczenie cashbacku z zakupów może potrwać do 72 godzin. Wyłączenie AdBlocka i innych wtyczek ułatwia prawidłowe naliczenie cashbacku. W programie sklepu rozliczana jest kwota netto bez kosztów dostawy. Jednoczesne korzystanie z kilku programów cashbackowych lub kuponów może spowodować utratę cashbacku.

Zasady naliczania cashbacku

6,5%* Stawka dotyczy podstawowego asortymentu
Cashbackdo6.5%
netPocket

Podobne sklepy z cashbackiem

Oszczędzaj na zakupach nawet do 20%!

Cashback na CCC

Zrób zakupy w sklepie CCC i poczuj się jakby urodziny były codziennie! Z Net-Pocket.pl wybierzesz coś dla siebie z podwójną korzyścią. Ciesz się nowymi butami oraz powracającą do Ciebie gotówką.

rate