netPocket

Cashback na Bank Pekao S.A

Pekao S.A. jest drugim co do wielkości bankiem w Polsce. Obsługuje łącznie ponad 6 milionów klientów, w tym 5,7 milionów klientów detalicznych. Bank uniwersalny: łączy ofertę usług komercyjnych, inwestycyjnych i ubezpieczeniowych. Jest częścią grupy PZU.

Historia Banku Pekao sięga 1929 r., kiedy to na podstawie decyzji Ministerstwa Skarbu powołano Bank Polska Kasa Opieki S.A. W 1998 r. zadebiutował na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, a w 1999 r. dołączył do międzynarodowej grupy bankowej UniCredit. Aktualnie 20% akcji Banku Pekao posiada PZU S.A., a 12,8% Polski Fundusz Rozwoju — zmiana struktury akcjonariatu zakończyła się w 2017 r.

Bank z historią: jako pierwszy uruchomił w Polsce bankomat, biuro maklerskie i wydał pierwszą kartę kredytową.

Laureat wielu prestiżowych nagród. W 2021 r. piąty rok z rzędu otrzymał 5 gwiazdek w rankingu Private Banking magazynu Forbes. Również po raz piąty został uznany za Najlepszy Bank Inwestycyjny w Polsce przez magazyn Global Finance. Doceniany ze względu na innowacyjne rozwiązania m.in. za aplikację PeoPay Kids czy najlepszy zdalny proces otwarcia konta.

Posiada liczną sieć oddziałów własnych i ponad 1400 bankomatów.

Odbiorcami jego usług są klienci indywidualni, przedsiębiorcy, mikro, małe i średnie firmy oraz korporacje. Oferta produktowa banku dla klienta indywidualnego obejmuje: konta osobiste i oszczędnościowe, kredyty: gotówkowe, hipoteczne i konsolidacyjne, a także karty kredytowe, lokaty, ubezpieczenia, IKE, IKZE oraz usługi maklerskie.

Informacje i warunki

Czas oczekiwania na naliczenie cashbacku z zakupów może potrwać do 72 godzin. Wyłączenie AdBlocka i innych wtyczek ułatwia prawidłowe naliczenie cashbacku. Jednoczesne korzystanie z kilku programów cashbackowych lub kuponów może spowodować utratę cashbacku. Karty podarunkowe nie podlegają zwrotowi cashbacku.

Zasady naliczania cashbacku

58,80 zł* Stawka dotyczy: założenia konta dla Młodych
Cashbackdo58.8
netPocket

Podobne sklepy z cashbackiem

Oszczędzaj na zakupach nawet do 20%!

Cashback na Bank Pekao S.A

Oszczędzanie z Bankiem Pekao S.A.

rate