netPocket

Cashback na Banggood

Jeśli chcesz uzyskać cashback za zakupy w Banggood, załóż konto na naszym serwisie! Net Pocket to pierwszy w Polsce portal, który umożliwia Ci zwrot części wydatków z zakupów i dodatkowo wspiera twórców. Już nie musisz przeznaczać własnych pieniędzy na Patronite czy YouTube, aby ulubiony bloger otrzymał od Ciebie pieniądze. Wystarczy zamawiać towary online, korzystając z naszej wtyczki, i oddawać głosy na osobowości internetowe, z którymi współpracujemy. Zapoznaj się z zasadami programu i dołącz do niego jeszcze dziś!

Cashback z Banggood

Jeśli jesteś fanem nowinek technologicznych i gadżetów, raczej nie trzeba przedstawiać Ci tego portalu! Sklep internetowy Banggood, z którego uzyskasz cashback, funkcjonuje na światowym rynku już od dłuższego czasu, jednak w Polsce dopiero zdobywa zasłużoną popularność. Jest to świetne miejsce dla wszystkich osób, które interesują się elektroniką, a jednocześnie nie lubią przepłacać za zakupy. Na stronie znajdziesz mnóstwo interesujących akcesoriów, które pozwolą Ci rozwinąć hobby i dostarczą mnóstwo wrażeń.

Jako klient Net Pocket otrzymasz cashback na Banggood za zakup produktu ze standardowego asortymentu marki w wysokości 10,4% wydanej sumy. A na stronie rzeczywiście masz w czym wybierać! Serwis oprócz elektroniki i AGD oferuje również odzież męską i damską znanych marek, akcesoria do domu i ogrodu, meble, a nawet wysokiej jakości kosmetyki. Produkty pochodzą z magazynów znajdujących się poza granicami Polski, jednak dostawy realizowane są w przeciągu tygodnia. 

Jako skorzystać z cashback na Banggood?

Chcesz zrobić zakupy na stronie Banggood i uzyskać cashback? W takim razie powinieneś przyłączyć się do naszego programu! Jeśli chcesz robić zakupy ze zwrotem środków za pośrednictwem urządzenia mobilnego, wykonaj poniższe czynności.

  1. Wejdź do sklepu Apple App Store (iOS) lub Google Play (Android) i pobierz aplikację Net Pocket.
  2. Uruchom zainstalowaną aplikację i wybierz markę Banggood z listy partnerów.
  3. Po przekierowaniu na stronę partnera dokonaj zakupu online.

Kiedy pomyślnie sfinalizujesz płatność za wybrany towar, maksymalnie w ciągu 3 dni uzyskasz zwrot części pieniędzy, które wydałeś. Zakupy możesz robić również za pośrednictwem przeglądarki internetowej na swoim komputerze. Po rejestracji nowego konta na Net Pocket pobierz i aktywuj naszą wtyczkę w Chrome czy Firefox. Następnie na stronie wybierz markę, z której chcesz uzyskać cashback (w tym wypadku Banggood), a zostaniesz przekierowany na jej stronę. Następnie postępuj podobnie jak w przypadku zakupów z aplikacją mobilną. 

Mamy dla Ciebie dodatkowe środki!

Masz do dyspozycji dodatkowe sposoby na zwiększenie środków na koncie. Za każdego znajomego, który z Twojego polecenia zarejestruje u nas konto, otrzymasz 100 punktów. Poza tym na start doładujemy Twój budżet o 15 pkt. Pamiętaj, aby nie korzystać jednocześnie z kilku wtyczek oferujących cashback. W takim wypadku partner, u którego zrobisz zakupy, może zatrzymać zwrot ze względu na naruszenie regulaminu. Nie zapomnij również wyłączyć adblocka w przeglądarce. 

Informacje i warunki

Czas oczekiwania na naliczenie cashbacku z zakupów może potrwać do 72 godzin. Wyłączenie AdBlocka i innych wtyczek ułatwia prawidłowe naliczenie cashbacku. Jednoczesne korzystanie z kilku programów cashbackowych lub kuponów może spowodować utratę cashbacku.

Zasady naliczania cashbacku

7,28* Stawka dotyczy podstawowego asortymentu
Cashbackdo7.28%
netPocket

Podobne sklepy z cashbackiem

Oszczędzaj na zakupach nawet do 20%!

Cashback na Banggood

Szukasz czegoś, ale sam dokładnie nie wiesz czego? Niech zainspiruje Cie Banggood. Tutaj znajdziesz szeroki wybór produktów cashback. Zakupy na Banggood to nie tylko satysfakcja to także zysk. Teraz nawet do 10,4% może wrócić do Twojej kieszeni.

rate