netPocket

Cashback na Alior Bank

Alior Bank rozpoczął działalność na polskim rynku w 2008 roku. Obsługuje aktualnie ponad 4 miliony klientów indywidualnych i blisko 200 tysięcy biznesowych. Należy do największych banków działających w kraju. Notowany jest na giełdzie i wchodzi w skład WIG 20. Oferuje wszystkie popularne usługi bankowe: konta oszczędnościowe, lokaty, kredyty, usługi maklerskie, zaawansowane rozwiązania dla przedsiębiorstw.

Bank jest silnie nastawiony na obsługę online i unowocześnienie metod komunikacji z klientem. Był jednym z pierwszych banków na świecie wprowadzających wideoweryfikację i umożliwiających uzyskanie kredytu całkowicie online. Alior Bank testował także rozwiązania oparte o sztuczną inteligencję, czy blockchain.

Korzystać z bankowości elektronicznej można za pomocą aplikacji mobilnej Alior Mobile.

Informacje i warunki

Czas oczekiwania na naliczenie cashbacku z zakupów może potrwać do 72 godzin. Wyłączenie AdBlocka i innych wtyczek ułatwia prawidłowe naliczenie cashbacku. Jednoczesne korzystanie z kilku programów cashbackowych lub kuponów może spowodować utratę cashbacku. Karty podarunkowe nie podlegają zwrotowi cashbacku.

Zasady naliczania cashbacku

70 zł*Stawka dotyczy uruchomienia i aktywowania konta jakże osobistego
Cashbackdo70
netPocket

Podobne sklepy z cashbackiem

Oszczędzaj na zakupach nawet do 20%!

Cashback na Alior Bank

Oszczędzanie z Alior Bank.

rate