netPocket

  Kobiecość w rozwoju. Psychologia współczesnej kobiety

  0 opinii

  Niewielka, ciepła i barwna (chociaż bez ilustracji) książka. W oparciu o teorię i terminologię psychologii analitycznej Junga, autorka pokazuje sposoby, jak odnaleźć się w roli współczesnej kobiety nie wpadając przy tym w pułapkę naśladowania ról męskich. Kładzie przy tym nacisk na współistnienie i harmonię. Nawiązuje do archetypów, mitów i symboli kultury i przedstawia różnorodność kształtu i postaci kobiecości. Umieszcza wiele pięknych przykładów ze świata baśni i snów. Przy tym książka zrozumiała również dla osób, które nie znają pojęć z zakresu psychologii czy tym bardziej psychologii Junga - autorka zadbała o swoich czytelników poświęcając początkowy rozdział przybliżeniu najważniejszych terminów. Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

  23,46 zł
  Kobiecość w rozwoju. Psychologia współczesnej kobiety-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!