netPocket

  Chcieliśmy być wolni. Powstanie Warszawskie 1944

  0 opinii

  Gdzie znajdowała się najważniejsza w powstańczej Warszawie barykada? Dlaczego przed „krową” należało chować się w bramie? Kiedy Powstanie Warszawskie objęło Puszczę Kampinoską? Na te i inne pytania odpowiadają historycy i historyczka z Muzeum Powstania Warszawskiego w książce „Chcieliśmy być wolni. Powstanie Warszawskie 1944” – przygotowanym przez najlepszych specjalistów kompendium wiedzy, które wyjaśnia skomplikowane losy jednego z najważniejszych polskich wydarzeń historycznych. To pozycja obowiązkowa zarówno dla miłośników historii Powstania, jak i dla osób, które dopiero chciałby dowiedzieć się, co wydarzyło się w Warszawie w 1944 roku. To także znacznie więcej niż zbiór suchych faktów czy kartek z kalendarza. Zespół autorski, który stworzył tę publikację, nie tylko uczestniczył w opracowaniu ekspozycji Muzeum Powstania Warszawskiego, lecz także miał bezpośredni kontakt zarówno z Powstańcami, jak i zwiedzającymi. Właśnie dzięki temu powstała tak bogata i różnorodna publikacja, zapewniająca szerokie i wieloaspektowe spojrzenie na temat powstania. Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

  55,85 zł
  Chcieliśmy być wolni. Powstanie Warszawskie 1944-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!