netPocket

  Okulary rowerowe RED BULL SPECT Lake Brązowy

  0 opinii

  LAKE to klasyczne okulary przeciwsłoneczne o prostokątnym kształcie. Są tak wygodne w noszeniu, że szybko zapomnisz, że je masz na sobie. Soczewki z poliwęglanu są wytrzymałe, odporne na pęknięcia i zapewniają doskonałą ochronę przed promieniowaniem UV. Soczewki polaryzacyjne pochłaniają oślepiające refleksy świetlne, wzmacniają kontrasty i poprawiają postrzeganie kolorów.

  279,99 zł
  Okulary rowerowe RED BULL SPECT Lake Brązowy-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!