netPocket

  Rachmaninov Piano Concertos 2 & 3

  0 opinii

  „Od swoich pierwszych nagrań, Robert Woods i Jack Renner wnieśli do swojej pracy inteligencję, opiekę i kreatywność, które natychmiast stały się wyzwaniem dla standardów przemysłu fonograficznego.” –powiedział o założycielach Telarca słynny dyrygent, Robert Shaw związany z tą wytwórnią od dwudziestu lat – „Wszyscy audiofile i miłośnicy muzyki są ich dłużnikami.” Od 1980 r., Telarc został uhonorowany czterdziestoma nagrodami amerykańskiego Grammy w różnych kategoriach. Okrzyknięta Wytwórnią Roku przez prestiżowy magazyn Gramophone, nagrodzony francuskim Grand Prix du Disque oraz Diapason d 'Or; zdobywca statuetek Japan Record Award oraz Audiophile Award. Z początku tylko klasyczna wytwórnia fonograficzna, obecnie oferuje katalog ponad 800 nagrań, począwszy od muzyki klasycznej, jazzu oraz bluesa. W 2005 roku Telarc włamał się do świata muzyki poprockowej, wydając albumy Alana Davisa i Los Super Seven. Ten amerykański label wydaje ponad sześćdziesiąt nagrań każdego roku; współpracują z wybitnymi artystami, wspierani przez sztab ludzi w ich centrali w Cleveland, w stanie Ohio, jak i partnerskimi wytwórniami na całym świecie. Od 1 maja 2010 Dream Music jest jednym z nich, jako wyłączny przedstawiciel Telarc w Polsce. Artyści z katalogu Telarc to m. in.: Jacques Loussier, Los Angeles Guitar Quartet, Hiromi, Zuill Bailey, Simone Dinnerstein, David Benoit, John Pizzarelli, Ann Armstrong, Boston Baroque, , Al Di Meola, Empire Brass, Jarvi, Dave Brubeck, Bob Mintzer Big Band, Alexander Zonjic , David Russell, Gerald Veasley, Benny Green, Bobby Short, Andy Narell, Cleve Qtet, Garner, i wielu, wielu innych! Telarc jest jednym z pionierów nagrań o najwyższej jakości, dlatego większość albumów dostępna jest w formacie SACD.

  68,99 zł
  Rachmaninov Piano Concertos 2 & 3-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!