netPocket

  Bottled Out Of Eden

  0 opinii

  O płycie Knifeworld (progresywny i psychodeliczny rock) media piszą, że trudno o płytę tak złożoną i skomplikowaną, a jednocześnie tak porywającą i wpadającą w ucho. Na płycie gościnnie udział wzięli m.in. Kavus Torabi z The Cardiacs, The Monsoon Bassoon, Chrome Hoof, Guapo and Gong. Tracklista CD: 1. High / Aflame 2. The Germ Inside 3. I Am Lost 4. The Deathless 5. Foul Temple 6. Vision Of The Bent Path 7. I Must Set Fire To Your Portrait 8. Lowered Into Necromancy 9. A Dream About A Dream 10. Secret Words 11. Feel The Sorcery LP 1 Side A 1. High / Aflame 2. The Germ Inside Side B 1. I Am Lost 2. The Deathless 3. Foul Temple LP 2 Side C 1. Vision Of The Bent Path 2. I Must Set Fire To Your Portrait 3. Lowered Into Necromancy Side D 1. A Dream About A Dream 2. Secret Words 3. Feel The Sorcery

  165,53 zł
  Bottled Out Of Eden-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!