netPocket

  Spigen Rugged Armor do Samsung Galaxy S21 FE (czarny)

  0 opinii

  Etui dedykowane:etui do Samsunga;Etui dedykowane:Samsung Galaxy S21 FE;Funkcja podstawki:nie;Kolor:czarny;Kolor:czarny;Materiał:TPU (termoplastyczny poliuretan);Tworzywo:TPU (termoplastyczny poliuretan);Model (wariantowanie):Rugged Armor;Opis:podwyższone krawędzie dla dodatkowej ochrony ekranu i aparatu, precyzyjne wycięcia na przyciski, wysoka odporność na wstrząsy i upadki, posiada certyfikat militarny MIL-STD-810G, kompatybilne z ładowaniem bezprzewodowym ;Oryginalna nazwa koloru/wzoru:Matte Black;Dedykowane do:Samsung Galaxy S21 FE;Przypięcie do pasa:nie;Seria:Spigen Rugged Armor;Typ:etui-plecki;Wymiar wewnętrzny maksymalny (zaokrąglony do całości):0;Wymiar wewnętrzny minimalny (zaokrąglony do całości):0;Wymiar wewnętrzny średni (zaokrąglony do całości):0;Wymiary:0

  49,88 zł
  54,99 zł
  54,99 zł
  54,99 zł
  Spigen Rugged Armor do Samsung Galaxy S21 FE (czarny)-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!