netPocket

  Drzwi prysznicowe, przezroczyste, ESG, 91x190 cm

  0 opinii

   Nasze drzwi stanowią połączenie stylu i funkcjonalności, zapewniając wygodne, szerokie wejście do Twojego prysznica. Aluminiowa rama i panele z ESG (jednowarstwowego szkła bezpiecznego), a także nowoczesne uchwyty nadają drzwiom schludny wygląd, wprowadzając przy tym elegancki styl do Twojej łazienki. Dzięki dołączonym materiałom montażowym ich przymocowanie jest łatwe. Prosimy mieć na uwadze, że brodzik nie jest częścią przesyłki. Materiał: ESG (jednowarstwowe szkło bezpieczne), aluminium Wymiary: (88-91) x 190 cm (szer. x wys.) Szerokość regulowana w zakresie od 88 do 91 cm Grubość przezroczystego szkła: 5 mm Nowoczesne uchwyty Z akcesoriami montażowymi Brodzik nie jest częścią przesyłki ...

  801,47 zł
  Drzwi prysznicowe, przezroczyste, ESG, 91x190 cm-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!