netPocket

  Dekoracja świecąca do zawieszenia Choinka, 28 x 22,5 x 1,5 cm, 15 LED, ciepły biały

  0 opinii

   Ta świecąca dekoracja bożonarodzeniowa przepięknie ozdobi każde okno, drzwi i będzie przyciągać wzrok zawieszona na ścianie. Po zmroku zapewni przepiękną bożonarodzeniową atmosferę. Dekoracja ma metalową ramę w kształcie choinki, która obtoczona jest jutowym sznurkiem z 15 diodami LED, które emitują ciepłe białe światło. Do zawieszenia służy sznurek z juty.   Zasilana jest na 2 bateriami typu CR2032, które są częścią zestawu. Wymiary opakowania: 25,5 x 25 x 1,8 cm.  

  25,99 zł
  Dekoracja świecąca do zawieszenia Choinka, 28 x 22,5 x 1,5 cm, 15 LED, ciepły biały-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!