netPocket

  EH Przenośny pojemnik do żywności z pokrywką Move, biały

  0 opinii

   Praktyczny plastikowy pojemnik do przenoszenia, przechowywania i podawania żywności. Przechowywanie żywności w pojemniku zapobiega jej szybkiemu wysychaniu. Pudełko jest zamykane na 4 plastikowe klipsy. Pojemnik składa się z tacy o wymiarach 48 x 35 cm i zdejmowanej pokrywy z uchwytem. Łatwe w utrzymaniu.

  27,99 zł
  EH Przenośny pojemnik do żywności z pokrywką Move, biały-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!