netPocket

  Bożonarodzeniowy łańcuch świetlny Twinkle, kolorowy, 400 LED

  0 opinii

  Szukasz lampek na choinkę, taras lub altanę? Kup ten łańcuch ze światełkami LED, który umożliwia wybór spośród ośmiu różnych stylów oświetlenia oraz posiada funkcję automatycznego włączenia i wyłączenia. Jest zasilany 3 bateriami AA, które nie są częścią zestawu. Kabel posiada ochronę IP44.

  74,99 zł
  Bożonarodzeniowy łańcuch świetlny Twinkle, kolorowy, 400 LED-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!