netPocket

  Vitility VIT-70210090 otwieracz blistrów

  0 opinii

   Ostre ostrze otwieracza bez wysiłku tnie blistry. Z tyłu znajduje się przycisk, który wsuwa lub wysuwa ostrze - wystarczy jedno naciśnięcie. Używanie otwieracza jest bezpieczne, ponieważ czubek ostrza wysuwa się z otwieracza tylko w stopniu minimalnym, użytkownik praktycznie nie może się skaleczyć. Otwieracz do blistrów jest wyposażony w praktyczny mini nóż do użycia w podróży.

  59,99 zł
  Vitility VIT-70210090 otwieracz blistrów-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!