netPocket

  FRESH'N'REBEL USB-C 18W + kabel USB-C Storm Grey

  0 opinii

  Rodzaj: Ładowarka sieciowa Przeznaczenie: Uniwersalne Inne: Moc 18W Typ: Sieciowa Rodzaj: Sieciowa Inne: Gwarancja 24 miesiące Funkcje: Zabezpieczenie przed przegrzaniem, zabezpiecznie przeciwprzepięciowe Złącze: 1 x USB-C Kolor: Szary Inne: Ładowarka oraz kabel USB-C - USB-C 1,5m

  119,99 zł
  119,99 zł
  FRESH'N'REBEL USB-C 18W + kabel USB-C Storm Grey-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!