netPocket

  Fotel z podnóżkiem, czarny, sztuczna skóra

  0 opinii

   Co może być lepszego niż relaks w wygodnym fotelu pod koniec pracowitego dnia? Nasz fotel z podnóżkiem będzie pierwszą rzeczą, do której chcesz dotrzeć po długim dniu. Fotel klubowy obito sztuczną skórą, dzięki czemu jest łatwy w czyszczeniu. Rama z litego drewna czyni go mocnym i wytrzymałym. Za sprawą grubo tapicerowanego siedziska i oparcia mebel ten będzie idealnym miejscem do wygodnego siedzenia i relaksu podczas czytania książki, rozmów, oglądania telewizji lub słuchania muzyki. Fotel wypoczynkowy jest prosty w montażu. W skład przesyłki wchodzi 1 fotel i 1 podnóżek. Kolor: czarny Materiał: drewniana rama + tapicerka ze sztucznej skóry Wymiary fotela: 64 x 57 x 70 cm (szer. x gł. x wys.) Szerokość siedziska: 47 cm Głębokość siedziska: 45 cm Wysokość siedziska nad ziemią: 41 cm Wysokość podłokietników nad ziemią: 58 cm Wymiary podnóżka: 31 x 31 x 32 cm (szer. x gł. x wys.) Przesyłka obejmuje 1 fotel i 1 podnóżek Materiał: Bawełna: 5%, Poliester: 15%, Poliuretan: 10%, PCV: 70% ...

  790,81 zł
  Fotel z podnóżkiem, czarny, sztuczna skóra-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!