netPocket

  Zamykana szafka o 6 przegrodach, stalowa, 90x45x180 cm, szara

  0 opinii

   Szafka ta będzie idealna nie tylko do szatni sportowych i firmowych, ale wniesie także industrialny styl do biura lub szkoły. Dzięki 6 oddzielnym przegrodom z drzwiami szafka ta oferuje sporo miejsca do przechowywania ubrań i innych rzeczy osobistych. Każda komora ma drążek na wieszaki, lusterko i miejsce na wizytówkę. Plastikowe nóżki zapobiegają porysowaniu podłogi. Ta metalowa szafka wykonana jest z wysokiej jakości stali, dzięki czemu jest trwała i łatwa do czyszczenia. Montaż jest prosty. Kolor: szary Materiał: stal Wymiary: 90 x 45 x 180 cm (szer. x gł. x wys.) Z 6 drążkami na wieszaki i 6 półkami Z lusterkiem i miejscem na identyfikator w każdej przegrodzie Z 6 zamykanymi drzwiami o kącie otwarcia 130° i z 12 kluczami Maksymalne obciążenie na półkę: 10 kg Z plastikowymi podkładkami na nóżkach Łatwy montaż OSTRZEŻENIE: aby zapobiec przewróceniu się produktu, musi on zostać przymocowany do ściany za pomocą dołączonego elementu montażowego ...

  1588,82 zł
  Zamykana szafka o 6 przegrodach, stalowa, 90x45x180 cm, szara-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!