netPocket

  Gembird Multi-adapter USB-C- HDMI 4K, USB 3.0, PD

  0 opinii

  Kolor: Silver Gwarancja: 24 miesiące Wymiary - (WxGxS) [mm]: 58,5 x 51 x 11,6 mm Waga [g]: 44 g Porty komunikacji: USB-C USB-C, USB 3.0, HDMI Obsługiwane protokoły i standardy: Obsługiwane systemy operacyjne: Inne: Rodzaj: Adapter Zastosowanie: Transfer danych Złącza 1: USB-C Złącza 2: USB-C, USB 3.0, HDMI Standard:

  45,00 zł
  49,00 zł
  45,00 zł
  Gembird Multi-adapter USB-C- HDMI 4K, USB 3.0, PD-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!