netPocket

  Gembird Konwerter VGA do HDMI 15 cm czarny

  0 opinii

  Konwerter sygnału VGA do HDMI na kabelku 15cmKonwersja analogowego sygnału VGA na cyfrowe HDMI + audio 3,5mmObsługa rozdzielczości do 1920x1080 @ 60Hz, zgodność ze standardem HDMI v.1.4Rozdzielczość wideo wyjściowego pozostaje taka sama jak rozdzielczość wideo wejściowego

  51,00 zł
  51,00 zł
  55,00 zł
  56,00 zł
  53,90 zł
  Gembird Konwerter VGA do HDMI 15 cm czarny-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!