netPocket

  LS-55WA Gramofon LENCO

  0 opinii

  jest to idealny wybór dla entuzjastów płyt winylowych i zapewnia wysokiej jakości dźwięk dzięki wbudowanemu wzmacniaczowi i szerokiemu zakresowi częstotliwości. ten gramofon naprawdę oddaje istotę twojej kolekcji płyt winylowych. korzyści: aby uniknąć utraty ulubionej muzyki, możesz z łatwością zdigitalizować swoją cenną kolekcję winyli na dysk flash usb. odbiornik bluetooth, podłącz smartfon i odtwarzaj bezprzewodowo wbudowane głośniki 3 prędkości (33/45/78 obr./min) z napędem pasowym i systemem automatycznego zatrzymania

  669,00 zł
  669,00 zł
  669,00 zł
  669,00 zł
  669,00 zł
  LS-55WA Gramofon LENCO-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!