netPocket

  Bramka do piłki nożnej UMBRO 269085 4w1 (75 x 78 x 58 cm)

  0 opinii

  Bramka do piłki nożnej marki UMBRO idealnie nadaje się do treningów w ogrodzie jak i na boisku. Produkt jest bardzo lekki, a zarazem stabilny. Mocna siatka nylonowa, a tym samym solidna konstrukcja są odporne na warunki atmosferyczne. W zestawie znajduje się 4 x znaczniki treningowe (od 1 do 4),1 x płyta do odbijania piłki,1 x bramkę do gry, elementy montażowe, sledzie 4 szt....

  239,77 zł
  230,00 zł
  Bramka do piłki nożnej UMBRO 269085 4w1 (75 x 78 x 58 cm)-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!