netPocket

  HD9252/90 OVI mini Frytownica niskotłoszczowa PHILIPS

  0 opinii

  smaczne posiłki z mniejszą o 90% zawartością tłuszczu!* dzięki technologii rapid air technologia rapid air 4,1 l zdrowe smażenie dzięki technologii rapid airtechnologia rapid air z wyjątkową konstrukcją w kształcie rozgwiazdy powoduje wirowanie gorącego powietrza, aby przygotowywać pyszne potrawy, które są chrupiące na zewnątrz i delikatne w środku, z niewielką ilością lub bez dodatku oleju.do 90% mniej tłuszczu podczas smażenia*urządzenie airfryer firmy philips wykorzystuje gorące powietrze, dzięki czemu twoje ulubione potrawy są idealnie chrupiące i mają do 90% mniej tłuszczu*.smaczne przepisy airfryer dla zdrowego stylu życiaodkryj setki apetycznych przepisów na potrawy przygotowywane w ovi mini, które są smaczne, zdrowe i szybkie do przyrządzenia. przepisy zawarte w aplikacji nutriu są tworzone przez ekspertów ds. żywienia i przeznaczone do codziennego gotowania.przepisy dostosowane do twoich preferencjiotrzymuj codzienne zalecenia dotyczące przepisów, które odpowiadają preferencjom twojej rodziny. im częściej korzystasz z aplikacji nutriu, tym lepiej potrafi ona dopasować pomysły na pyszne przepisy do twoich potrzeb. czerp inspirację od innych kucharzy i śledź osoby o podobnych gustach***.ekran dotykowy z 7 ustawieniamidotknij przycisku i rozpocznij pieczenie. zaprogramowane ustawienia obejmują mrożone przekąski, świeże frytki, mięso, ryby, podudzia z kurczaka, ciasto, a nawet grillowane warzywa.funkcja trzymania ciepładelektuj się posiłkiem, gdy tylko zechcesz. po wybraniu trybu utrzymywania ciepła jedzenie pozostanie w idealnej temperaturze przez maksymalnie 30 minut.funkcje gotowania 13 w 1urządzenie airfryer firmy philips oferuje szeroki wachlarz możliwości: smażenie, pieczenie, grillowanie, prażenie, suszenie, podpiekanie, rozmrażanie, rozgrzewanie i nie tylko.oszczędność czasu i energiiurządzenia airfryer firmy philips są wydajniejsze niż tradycyjne piekarniki — przygotowywanie pysznych posiłków wymaga o 60% mniej energii i o 40% mniej czasu****.domowe. ł

  399,00 zł
  499,00 zł
  419,00 zł
  419,00 zł
  599,99 zł
  599,99 zł
  HD9252/90 OVI mini Frytownica niskotłoszczowa PHILIPS-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!