netPocket

  Beko HTV7736SHT HygieneShield - slim 45cm - 7kg/4kg

  0 opinii

                                 HTV7736SHT to Pralko-suszarka, którą charakteryzuje doskonała funkcjonalność i wyjątkowa elegancja ukryta w nowoczesnej stylistyce a nowoczesne rozwiązana w niej zastosowane zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników! Pralko-suszarka HTV7736SHT o ładowności (pranie 7/suszenie 4 kg.) doskonale sprawdzi się w dużej rodzinie i z pewnością doskonale uzupełni wyposażenie Twojej łazienki. Urządzenie charakteryzuje się niskim poborem mocy na poziomie 160/952 z suszeniem kWh/rok. Urządzenie posiada technologię Steam Cure oraz AquaFusion. Pralko-suszarka o klasie energetycznej A charakteryzuje się także wyjątkowo cichą (pranie 56/suszenie 64 dB) a jednocześnie efektywną pracą. Maksymalna prędkość wirowania wynosi 1400 obr/min.                                

  2259,00 zł
  1899,00 zł
  Beko HTV7736SHT HygieneShield - slim 45cm - 7kg/4kg-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!