netPocket

  VLAHA VCT1022 zegar dębowy Grand czarny, śr. 45 cm

  0 opinii

   Zapach drewna i naturalnych olejków rozprzestrzeni się w Twoim mieszkaniu, gdy tylko zawiesisz ten piękny zegar na ścianie. Upiększy on Twoje wnętrze i nada mu niepowtarzalnego wyglądu. Wybrano do niego najwyższej klasy drewno dębowe, które słynie z trwałości i wytrzymałości. Chociaż masyw jest powszechnie używany do klasycznego stylu zegarów, VLAHA stawia na nowoczesny design.   Aby zachować naturalny odcień dębu, powierzchnia jest impregnowana naturalnym olejem lnianym. Zegar wyposażony jest w sprawdzone niemieckie mechanizmy UTS. Nie słychać tykania mechanizmu.   Dodatkowo każdy wyprodukowany egzemplarz otrzymuje certyfikat z datą produkcji. Zegarki tej marki są wykonywane ręcznie bezpośrednio w Nowym Mieście nad Metują. Ich głównym twórcą jest projektant Libor Vláha.

  529,00 zł
  VLAHA VCT1022 zegar dębowy Grand czarny, śr. 45 cm-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!