netPocket

  Allnature Sól Epsom Tymianek 1000 g

  0 opinii

  Sól mineralna do kąpieli Epsom z tymiankiem. Kąpiel w soli Epsom oczyszcza, rozluźnia mięśnie i pomaga się zrelaksować. Tymianek pozytywnie wpływa na prawidłowe funkcjonowanie układu oddechowego, a jednocześnie posiada właściwości antybakteryjne. Sól można stosować również do peelingu całego ciała.

  39,00 zł
  Allnature Sól Epsom Tymianek 1000 g-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!