netPocket

  Pościel Miriam 8 części

  0 opinii

   Dekor z wzorem geometrycznym stanie się przyjemną ozdobą każdej sypialni. Pościel wykonano z delikatnego materiału, który zapewni Ci wysokiej jakości wygodny sen. Posiada zapięcie na zamek błyskawiczny. Przed pierwszym użyciem zaleca się wyprać na lewej stronie.   Komplet zawiera: 2x poszewkę na poduszkę 70 x 90 cm 2x poszwę na kołdrę 140 x 200 cm 2x poszewkę na poduszkę 40 x 40 cm 1x poszewkę na poduszkę 20 x 40 cm 1x prześcieradło - 220 x 230 cm

  149,99 zł
  Pościel Miriam 8 części-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!